Zmeny v zložení NR SR Vytlačiť stránku / Print page

Zvoľte volebné obdobie:
12345678910
DátumPoslanec Dôvod
1. 7. 2018 Federič, Igor (SMER - SD) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Uplatnil mandát poslanca po odvolaní z funkcie vedúceho Úradu vlády SR (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 1101).
30. 6. 2018 Náhlik, Peter (-) Mandát náhradníka zaniknutýMandát poslanca zanikol uplatnením mandátu poslanca Igora Federiča (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 1101).
9. 5. 2018 Soboňa, Juraj (SNS) Mandát náhradníka vykonávanýZložil sľub poslanca.
20. 4. 2018 Soboňa, Juraj (SNS) Mandát náhradníka získanýNastúpil ako náhradník na neuplatňovaný mandát poslanca Jaroslava Ridoška (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 981)
11. 4. 2018 Ridoško, Jaroslav (-) Mandát sa neuplatňujeMandát sa neuplatňuje, pretože bol vymenovaný za štátneho tajomníka Ministerstva zdravotníctva SR (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 981).
22. 3. 2018 Janíková, Mária (SMER - SD) Mandát náhradníka vykonávanýZložila sľub poslankyne.
22. 3. 2018 Balódi, Ladislav (MOST - HÍD) Mandát náhradníka vykonávanýZložil sľub poslanca.
22. 3. 2018 Gabániová, Darina (-) Mandát náhradníka zaniknutýMandát poslankyne zanikol uplatnením mandátu poslanca Roberta Kaliňáka (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 952).
22. 3. 2018 Mojš, Milan (-) Mandát náhradníka zaniknutýMandát poslanca zanikol uplatnením mandátu poslanca Roberta Fica (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 952).
22. 3. 2018 Žitňanská, Lucia (MOST - HÍD) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Uplatnila mandát poslankyne po prijatí demisie vlády SR (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 952).
22. 3. 2018 Kaliňák, Robert (SMER - SD) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Uplatnil mandát poslanca po prijatí demisie vlády SR (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 952).
22. 3. 2018 Fico, Robert (SMER - SD) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Uplatnil mandát poslanca po prijatí demisie vlády SR (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 952).
22. 3. 2018 Vörös, Péter (MOST - HÍD) Mandát náhradníka vykonávanýNastúpil ako poslanec na neuplatňovaný mandát poslanca Gábora Gála (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 952).
22. 3. 2018 Vörös, Péter (MOST - HÍD) Mandát náhradníka zaniknutýMandát zanikol uplatnením mandátu poslankyne Lucie Žitňanskej (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 952).
22. 3. 2018 Janíková, Mária (SMER - SD) Mandát náhradníka získanýNastúpila ako náhradníčka na neuplatňovaný mandát poslanca Richarda Rašiho (Rozhodnutie predsedu NR SR č .952).
22. 3. 2018 Gál, Gábor (-) Mandát sa neuplatňujeMandát sa neuplatňuje, pretože je členom vlády SR (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 952).
22. 3. 2018 Raši, Richard (-) Mandát sa neuplatňujeMandát sa neuplatňuje, pretože je členom vlády SR (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 952).
22. 3. 2018 Balódi, Ladislav (MOST - HÍD) Mandát náhradníka získanýNastúpil ako náhradník na neuplatňovaný mandát poslanca Árpáda Érseka (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 951).
22. 3. 2018 Pfundtner, Edita (MOST - HÍD) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Nastúpila na zaniknutý mandát poslanca Františka Šebeja (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 951).
22. 3. 2018 Pfundtner, Edita (MOST - HÍD) Mandát náhradníka zaniknutýMandát náhradníčky na neuplatňovaný mandát poslanca Árpáda Érseka zanikol z dôvodu nastúpenia na zaniknutý mandát poslanca Františka Šebeja (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 951).
16. 3. 2018 Šebej, František (-) Mandát zaniknutýMandát poslanca zanikol vzdaním sa (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 944).
14. 3. 2018 Hambálek, Augustín (SMER - SD) Mandát náhradníka vykonávanýNastúpil ako poslanec na neuplatňovaný mandát poslanca Petra Kažimíra (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 941).
14. 3. 2018 Hambálek, Augustín (SMER - SD) Mandát náhradníka zaniknutýMandát náhradníka na neuplatňovaný mandát Viktora Stromčeka zaniknutý (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 941).
14. 3. 2018 Kvorka, Ján (SMER - SD) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Nastúpil na zaniknutý mandát poslanca Viktora Stromčeka (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 941).
14. 3. 2018 Kvorka, Ján (SMER - SD) Mandát náhradníka zaniknutýJeho mandát náhradníka na neuplatňovaný mandát poslanca Petra Kažimíra zanikol z dôvodu nastúpenia na zaniknutý mandát poslanca Viktora Stromčeka (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 941).
13. 3. 2018 Stromček, Viktor (-) Mandát zaniknutýMandát poslanca sa neuplatňoval počas funkcie štátneho tajomníka, mandát poslanca zanikol vzdaním sa (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 940).
7. 3. 2018 Janíková, Mária (SMER - SD) Mandát náhradníka zaniknutýMandát poslankyne zanikol uplatnením mandátu poslanca Mareka Maďariča (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 933).
7. 3. 2018 Maďarič, Marek (SMER - SD) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Poslanec uplatnil mandát po prijatí jeho demisie na funkciu člena vlády SR (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 933).
1. 2. 2018 Pavelka, Radoslav (SaS) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Zložil sľub poslanca.
31. 1. 2018 Pavelka, Radoslav (SaS) Mandát náhradníka získanýNastúpil na zaniknutý mandát poslanca Juraja Drobu (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 879).
30. 1. 2018 Droba, Juraj (-) Mandát zaniknutýMandát poslanca zanikol vzdaním sa (Uznesenie NR SR č. 1004).
30. 1. 2018 Milanová, Natália (OĽANO) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Zložila sľub poslankyne.
30. 1. 2018 Červeňáková, Elena (OĽANO) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Zložila sľub poslankyne.
17. 1. 2018 Milanová, Natália (OĽANO) Mandát náhradníka získanýNatália Milanová, rodená Galisová, nastúpila na zaniknutý mandát poslanca Jozefa Viskupiča (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 874).
17. 1. 2018 Červeňáková, Elena (OĽANO) Mandát náhradníka získanýNastúpila na zaniknutý mandát poslankyne Eriky Jurinovej (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 874).
5. 1. 2018 Viskupič, Jozef (-) Mandát zaniknutýMandát poslanca zanikol vzadním sa (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 836).
5. 1. 2018 Jurinová, Erika (-) Mandát zaniknutýMandát poslankyne zanikol vzdaním sa (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 835).
21. 12. 2017 Martinák, Ľuboš (SMER - SD) Mandát náhradníka vykonávanýZložil sľub poslanca.
21. 12. 2017 Martinák, Ľuboš (SMER - SD) Mandát náhradníka získanýNastúpil ako náhradník na neuplatňovaný mandát poslanca Miroslava Lajčáka (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 827).
21. 12. 2017 Goga, Pavol (SMER - SD) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Nastúpil na zaniknutý mandát poslankyne Jany Laššákovej (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 827).
21. 12. 2017 Goga, Pavol (SMER - SD) Mandát náhradníka zaniknutýJeho mandát náhradníka na neuplatňovaný mandát poslanca Miroslava Lajčáka zanikol z dôvodu nastúpenia na zaniknutý mandát poslankyne Jany Laššákovej (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 827).
13. 12. 2017 Laššáková, Jana (-) Mandát zaniknutýMandát poslankyne zanikol vznikom nezlučiteľnosti (sudkyňa Ústavného súdu SR od 14. 12. 2017) (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 821).
4. 9. 2017 Gabániová, Darina (-) Mandát náhradníka vykonávanýZložila sľub poslankyne.
7. 8. 2017 Gabániová, Darina (-) Mandát náhradníka získanýNastúpila ako náhradníčka na neuplatňovaný mandát poslanca Roberta Kaliňáka (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 651).
7. 8. 2017 Ďurovčík, Emil (SMER - SD) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Nastúpil na zaniknutý mandát poslanca Ľubomíra Jahnátka (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 651).
7. 8. 2017 Ďurovčík, Emil (SMER - SD) Mandát náhradníka zaniknutýJeho mandát náhradníka na neuplatňovaný mandát poslanca Roberta Kaliňáka zanikol z dôvodu nastúpenia na zaniknutý mandát poslanca Ľubomíra Jahnátka (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 651).
31. 7. 2017 Jahnátek, Ľubomír (-) Mandát zaniknutýMandát poslanca zanikol vzadním sa (Rozhodnuite predsedu NR SR č. 649).
22. 11. 2016 Andreánsky, Ladislav (SMER - SD) Mandát náhradníka vykonávanýZložil sľub poslanca.
22. 11. 2016 Zimenová, Zuzana (SaS) Mandát náhradníka vykonávanýZložila sľub poslankyne.
21. 11. 2016 Andreánsky, Ladislav (SMER - SD) Mandát náhradníka získanýNastúpil ako náhradník na neuplatňovaný mandát poslanca Mariána Saloňa (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 343).
12345678910

Deň v parlamente

<- ->