Výbor NR SR pre obranu a bezpečnosť Vytlačiť stránku / Print page

 

  
Andrejčák, Imrich člen (30.10.1998 - 21.9.2002)
Csáky, Pál člen (30.10.1998)
Finďo, Peter člen (12.9.2000 - 4.5.2001)
Gajdoš, Jozef člen (30.10.1998 - 21.9.2002)
Hamžík, Pavol člen (4.5.2001 - 21.9.2002)
Hoffmann, Anton člen (3.11.1998 - 2.1.2001), člen (30.1.2001 - 21.9.2002)
Kanis, Pavol člen (30.10.1998), člen (30.1.2001 - 21.9.2002)
Krajči, Gustáv člen (3.11.1998 - 21.9.2002)
Langoš, Ján člen (30.10.1998 - 21.9.2002)
Malchárek, Jirko člen (30.10.1998 - 18.1.1999)
Ošváth, Peter člen (30.10.1998 - 21.9.2002)
Palko, Vladimír predseda (29.10.1998 - 21.9.2002)
Rusková, Viera členka (18.1.1999 - 12.9.2000)
Sitek, Ján člen (3.11.1998 - 21.9.2002)
Slota, Ján člen (30.10.1998 - 21.9.2002)
Szabó, Olga členka (3.11.1998 - 21.9.2002)
Škorvánek, Ladislav člen (30.10.1998)
Tuchyňa, Jozef člen (30.10.1998 - 18.1.1999), podpredseda (18.1.1999 - 21.9.2002)

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí schôdze výborov pre daný deň.