Výbor NR SR pre obranu a bezpečnosť Vytlačiť stránku / Print page

 

  
Banáš, Jozef člen (15.10.2002 - 23.9.2004)
Bollová, Dagmar členka (15.10.2002 - 16.6.2006)
Buček, Jozef člen (15.10.2002 - 16.6.2006)
Cagala, Milan člen (20.1.2004 - 15.3.2005)
Elsner, Jozef člen (23.9.2004 - 16.6.2006)
Fronc, Martin člen (15.10.2002 - 16.10.2002)
Gyurovszky, László člen (15.10.2002 - 16.10.2002)
Kaliňák, Robert predseda (15.10.2002 - 16.6.2006)
Kovarčík, Ján člen (15.10.2002 - 16.6.2006)
Krajči, Gustáv člen (15.10.2002 - 5.3.2003)
Ladányi, Lajos člen (5.11.2002 - 16.6.2006)
Liška, Juraj člen (3.2.2006 - 16.6.2006)
Majdová, Mária členka (5.11.2002 - 8.2.2006)
Pásztor, István člen (5.11.2002 - 16.6.2006)
Pataky, Ján člen (15.10.2002 - 16.6.2006)
Pavelka, Vladimír člen (15.3.2005 - 16.6.2006)
Polka, Ladislav člen (15.10.2002 - 16.6.2006)
Soboňa, Viliam člen (5.3.2003 - 20.1.2004)
Szigeti, László člen (15.10.2002 - 16.10.2002)
Šimko, Ivan člen (24.9.2003 - 16.6.2006)
Šimko, Jozef člen (15.10.2002 - 21.3.2005), podpredseda (21.3.2005 - 16.6.2006)
Vavrík, Roman podpredseda (15.10.2002 - 16.6.2006)

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí schôdze výborov pre daný deň.