Výbor NR SR na preskúmavanie rozhodnutí NBÚ Vytlačiť stránku / Print page

 

  
Balódi, Ladislav člen (26.11.2019 - 29.2.2020)
Baránik, Alojz člen (22.10.2019 - 29.2.2020)
Bernaťák, Tibor člen (23.3.2016), overovateľ (23.3.2016 - 29.2.2020)
Ďurovčík, Emil člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Gál, Gábor člen (23.3.2016 - 22.3.2018)
Hrnčiar, Andrej člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Kéry, Marián člen (23.3.2016 - 7.2.2018), podpredseda (7.2.2018 - 29.2.2020)
Kiššová, Jana členka (23.3.2016 - 16.10.2019)
Krajčí, Marek člen (23.3.2016), overovateľ (23.3.2016 - 29.2.2020)
Krajniak, Milan predseda (23.3.2016 - 29.2.2020)
Kresák, Peter člen (16.10.2018 - 1.11.2019)
Krupa, Peter člen (3.12.2019 - 29.2.2020)
Laššáková, Jana členka (23.3.2016), podpredsedníčka (23.3.2016 - 13.12.2017)
Madej, Róbert člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Martinák, Ľuboš člen (21.12.2017 - 29.2.2020)
Nehézová, Jana členka (23.3.2016 - 28.11.2019)
Žitňanská, Lucia členka (23.3.2018 - 21.9.2018)

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí schôdze výborov pre daný deň.