Výbor NR SR pre vzdelávanie, vedu, mládež a šport Vytlačiť stránku / Print page

 

  
Balódi, Ladislav člen (23.3.2018 - 29.2.2020)
Cséfalvayová, Katarína členka (23.3.2016 - 23.3.2018)
Čaplovič, Dušan člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Galis, Dušan člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Goga, Ľudovít člen (23.3.2016 - 16.10.2018)
Goga, Pavol člen (23.3.2016 - 18.4.2016), overovateľ (18.4.2016 - 29.2.2020)
Gröhling, Branislav člen (23.3.2016 - 18.4.2016), overovateľ (18.4.2016 - 29.2.2020)
Mizík, Stanislav člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Pčolinská, Adriana členka (16.10.2018 - 29.2.2020)
Petrák, Ľubomír predseda (23.3.2016 - 29.2.2020)
Poliačik, Martin člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Remišová, Veronika členka (23.3.2016 - 18.4.2016), podpredsedníčka (18.4.2016 - 9.9.2019), členka (9.9.2019 - 29.2.2020)
Smolíková, Eva členka (23.3.2016 - 18.4.2016), podpredsedníčka (18.4.2016 - 29.2.2020)
Sólymos, László člen (23.3.2016 - 24.3.2016)
Sopko, Miroslav člen (23.3.2016 - 10.9.2019), podpredseda (10.9.2019 - 29.2.2020)
Vörös, Péter člen (18.4.2016 - 29.2.2020)

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí schôdze výborov pre daný deň.