Zahraničný výbor NR SR Vytlačiť stránku / Print page

 

  
Beblavý, Miroslav člen (23.3.2016 - 13.6.2018)
Blaha, Ľuboš člen (23.3.2016 - 18.4.2016), overovateľ (18.4.2016 - 29.2.2020)
Cséfalvayová, Katarína predsedníčka (23.3.2018 - 29.2.2020)
Droba, Juraj člen (23.3.2016 - 30.1.2018)
Fedor, Martin člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Goga, Ľudovít člen (16.10.2018 - 13.11.2018), overovateľ (13.11.2018 - 29.2.2020)
Chmelár, Marián člen (6.9.2019 - 29.2.2020)
Chudík, Peter člen (23.3.2016 - 18.4.2016)
Kecskés, Ján člen (23.3.2016 - 6.9.2019)
Kéry, Marián člen (18.4.2016 - 29.2.2020)
Klus, Martin člen (1.2.2018 - 29.2.2020)
Kotleba, Martin člen (5.9.2017 - 29.2.2020)
Osuský, Peter člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Panáček, Milan člen (18.4.2016 - 29.2.2020)
Paška, Jaroslav člen (23.3.2016 - 18.4.2016), podpredseda (18.4.2016 - 29.2.2020)
Pčolinská, Adriana členka (23.3.2016 - 18.4.2016), overovateľka (18.4.2016 - 16.10.2018)
Simon, Zsolt člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Šebej, František predseda (23.3.2016 - 16.3.2018)
Uhrík, Milan člen (23.3.2016 - 5.9.2017)
Vašečka, Richard člen (13.6.2018 - 29.2.2020)

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí schôdze výborov pre daný deň.