Výbor NR SR pre zdravotníctvo Vytlačiť stránku / Print page

 

  
Baláž, Vladimír člen (23.3.2018 - 29.2.2020)
Bastrnák, Tibor člen (23.3.2016 - 18.4.2016), podpredseda (18.4.2016 - 29.2.2020)
Bittó Cigániková, Jana členka (23.3.2016 - 18.4.2016), overovateľka (18.4.2016 - 29.2.2020)
Blanár, Juraj člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Grausová, Natália členka (23.3.2016 - 29.2.2020)
Janckulík, Igor člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Krajčí, Marek člen (23.3.2016 - 18.6.2019), podpredseda (18.6.2019 - 29.2.2020)
Raši, Richard člen (23.3.2016 - 22.3.2018)
Suchánek, Alan člen (23.3.2016 - 18.4.2016), podpredseda (18.4.2016 - 18.6.2019), člen (18.6.2019 - 29.2.2020)
Šebová, Zuzana členka (23.3.2016 - 29.2.2020)
Valocký, Jozef člen (23.3.2016 - 18.4.2016), overovateľ (18.4.2016 - 29.2.2020)
Zelník, Štefan predseda (23.3.2016 - 29.2.2020)

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí schôdze výborov pre daný deň.