Výbor NR SR pre verejnú správu a regionálny rozvoj Vytlačiť stránku / Print page

 

  
Bublavý, Dušan člen (23.3.2016), overovateľ (23.3.2016 - 29.2.2020)
Drobný, Stanislav člen (23.3.2016), podpredseda (23.3.2016 - 29.2.2020)
Faič, Vladimír člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Glenda, Tibor člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Grendel, Gábor člen (23.3.2016 - 13.3.2018)
Choma, Igor člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Jakab, Elemér člen (23.3.2016), podpredseda (23.3.2016 - 29.2.2020)
Kaščáková, Renáta členka (23.3.2016 - 13.6.2018)
Kmec, Stanislav člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Kollár, Boris predseda (23.3.2016 - 29.2.2020)
Kubánek, Stanislav člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Macháčková, Katarína členka (13.6.2018 - 29.2.2020)
Nedoba, Jakub člen (6.9.2019 - 10.10.2019), overovateľ (10.10.2019 - 29.2.2020)
Petrík, Simona členka (13.6.2018 - 29.2.2020)
Sloboda, Vladimír člen (23.3.2016), overovateľ (23.3.2016 - 6.9.2019)
Vašečka, Richard člen (13.3.2018 - 13.6.2018)
Žarnay, Oto člen (23.3.2016 - 29.2.2020)

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí schôdze výborov pre daný deň.