Výbor NR SR pre pôdohospodárstvo a životné prostredie Vytlačiť stránku / Print page

 

  
Antal, Peter člen (8.9.2016), predseda (8.9.2016 - 29.2.2020)
Antošová, Eva členka (23.3.2016 - 29.2.2020)
Baláž, Vladimír člen (11.10.2016 - 23.3.2018)
Budaj, Ján člen (23.3.2016 - 6.9.2019)
Csicsai, Gabriel predseda (23.3.2016 - 7.9.2016)
Červeňáková, Elena členka (6.9.2019 - 29.2.2020)
Fecko, Martin člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Janíková, Mária členka (23.3.2018 - 29.2.2020)
Klus, Martin člen (23.3.2016 - 1.2.2018)
Krajkovič, Mikuláš člen (23.3.2016 - 18.4.2016), podpredseda (18.4.2016 - 29.2.2020)
Krupa, Peter člen (23.3.2016 - 29.11.2017)
Kvorka, Ján člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Matejička, Vladimír člen (23.3.2016 - 18.4.2016), overovateľ (18.4.2016 - 29.2.2020)
Mitterpák, Marek člen (6.9.2019 - 29.2.2020)
Mojš, Milan člen (23.3.2016 - 24.3.2016)
Mora, Ján člen (29.11.2017 - 29.2.2020)
Muňko, Dušan člen (23.3.2016 - 6.9.2019)
Pavelka, Radoslav člen (1.2.2018 - 29.2.2020)
Pavlis, Pavol člen (18.4.2016 - 1.10.2016)
Pčolinský, Peter člen (23.3.2016 - 18.4.2016), podpredseda (18.4.2016 - 29.2.2020)
Zemanová, Anna členka (23.3.2016 - 18.4.2016), overovateľka (18.4.2016 - 29.2.2020)

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí schôdze výborov pre daný deň.