Výbor NR SR pre hospodárske záležitosti Vytlačiť stránku / Print page

 

  
Adamčík, Eduard člen (23.3.2016 - 18.4.2016)
Bagačka, Michal člen (6.3.2016 - 18.4.2016), overovateľ (18.4.2016 - 14.3.2019)
Beluský, Martin člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Fico, Robert člen (23.3.2018 - 29.2.2020)
Galek, Karol člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Glváč, Martin člen (9.5.2019 - 29.2.2020)
Heger, Eduard člen (23.3.2016 - 18.4.2016), overovateľ (18.4.2016 - 29.2.2020)
Holúbek, Rastislav člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Ivan, Miroslav člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Jahnátek, Ľubomír člen (18.4.2016 - 31.7.2017)
Jančula, Tibor člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Kiššová, Jana predsedníčka (23.3.2016 - 29.2.2020)
Kondrót, Maroš člen (23.3.2016 - 18.4.2016), podpredseda (18.4.2016 - 29.2.2020)
Mojš, Milan člen (23.11.2016 - 22.3.2018), člen (26.3.2019 - 13.6.2019), overovateľ (13.6.2019 - 29.2.2020)
Nemky, Martin člen (5.9.2017 - 23.3.2018)
Pamula, Peter člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Pavlis, Pavol člen (23.3.2016 - 18.4.2016)
Pfundtner, Edita členka (23.3.2018 - 23.8.2018)
Procházka, Radoslav člen (18.4.2016 - 31.10.2016)
Puci, Róbert člen (23.3.2016 - 26.3.2019), overovateľ (26.3.2019 - 9.5.2019)
Vavrek, Štefan člen (11.9.2018 - 29.2.2020)

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí schôdze výborov pre daný deň.