Mandátový a imunitný výbor NR SR Vytlačiť stránku / Print page

 

  
Antošová, Eva členka (23.3.2016 - 29.2.2020)
Bastrnák, Tibor člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Blahová, Natália členka (1.2.2018 - 29.2.2020)
Blanár, Juraj predseda (23.3.2018 - 29.2.2020)
Číž, Miroslav člen (23.3.2016 - 1.7.2019)
Droba, Juraj člen (23.3.2016), podpredseda (23.3.2016 - 30.1.2018)
Dubačová, Viera členka (23.3.2016), overovateľka (23.3.2016 - 29.2.2020)
Federič, Igor člen (11.9.2018 - 29.2.2020)
Gröhling, Branislav člen (23.3.2016 - 9.5.2018), podpredseda (9.5.2018 - 29.2.2020)
Mitterpák, Marek člen (6.9.2019 - 29.2.2020)
Náhlik, Peter člen (23.3.2016 - 30.6.2018)
Pamula, Peter člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Procházka, Radoslav člen (23.3.2016 - 31.10.2016)
Raši, Richard predseda (23.3.2016 - 22.3.2018)
Senko, Ján člen (23.3.2016), podpredseda (23.3.2016 - 29.2.2020)
Schlosár, Rastislav člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Sopko, Miroslav člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Štarchoň, Peter člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Zvarová Bašistová, Alena členka (23.11.2016 - 29.2.2020)
Želiezka, Ľubomír člen (23.3.2016), overovateľ (23.3.2016 - 29.2.2020)

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí schôdze výborov pre daný deň.