Osobitný kontrolný výbor NR SR na kontrolu činnosti SIS Vytlačiť stránku / Print page

 

  
Abrhan, Pavol člen (4.4.2012 - 19.6.2012), predseda (19.6.2012 - 5.3.2016)
Bagačka, Michal člen (4.4.2012 - 5.3.2016)
Baška, Jaroslav člen (4.4.2012 - 5.3.2016)
Bugár, Béla člen (22.5.2013 - 13.11.2014), overovateľ (13.11.2014 - 5.3.2016)
Demian, Jaroslav člen (12.2.2015 - 5.3.2016)
Érsek, Árpád člen (4.4.2012 - 5.3.2016)
Fedor, Martin člen (4.4.2012 - 19.11.2014)
Gaži, Peter člen (11.3.2015 - 5.3.2016)
Hlina, Alojz člen (4.4.2012 - 26.10.2012)
Holeva, Viliam člen (4.4.2012 - 5.3.2016)
Chren, Martin člen (4.4.2012), overovateľ (4.4.2012 - 16.4.2013)
Jánoš, Vladimír člen (4.4.2012 - 5.3.2015)
Jasaň, Viliam člen (4.4.2012), overovateľ (4.4.2012 - 5.3.2016)
Kuffa, Štefan člen (4.4.2012 - 4.12.2015)
Lipšic, Daniel predseda (4.4.2012 - 28.5.2012)
Lukša, Michal člen (4.4.2012 - 5.3.2016)
Martvoň, Anton člen (4.4.2012), podpredseda (4.4.2012 - 5.3.2016)
Matejička, Vladimír člen (4.4.2012 - 5.3.2016)
Přidal, Alojz člen (19.6.2012 - 5.3.2016)
Šípošová, Janka členka (9.7.2014 - 5.3.2016)
Škripek, Branislav člen (6.11.2012 - 30.6.2014)

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí schôdze výborov pre daný deň.