Výbor NR SR pre kultúru a médiá Vytlačiť stránku / Print page

 

  
Abrhan, Pavol člen (4.4.2012 - 5.3.2016)
Číž, Miroslav člen (4.4.2012 - 5.3.2016)
Fitz, Peter člen (4.4.2012 - 5.3.2016)
Gašparovič, Štefan člen (2.5.2012 - 5.3.2016)
Jarjabek, Dušan predseda (4.4.2012 - 5.3.2016)
Krajcer, Daniel člen (4.4.2012 - 5.3.2016)
Kvasnička, Marián člen (4.4.2012 - 5.3.2016)
Mazúrová, Viera členka (4.4.2012), overovateľka (4.4.2012 - 5.3.2016)
Náhlik, Peter člen (2.5.2012 - 5.3.2016)
Panáček, Milan člen (4.4.2012 - 2.5.2012)
Saloň, Marián člen (4.4.2012 - 11.4.2012)
Senko, Ján člen (4.4.2012), podpredseda (4.4.2012 - 5.3.2016)
Sólymos, László člen (4.4.2012), overovateľ (4.4.2012 - 5.3.2016)
Vášáryová, Magdaléna členka (4.4.2012 - 5.3.2016)
Viskupič, Jozef člen (4.4.2012), podpredseda (4.4.2012 - 5.3.2016)

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí schôdze výborov pre daný deň.