Výbor NR SR pre obranu a bezpečnosť Vytlačiť stránku / Print page

 

  
Baška, Jaroslav predseda (4.4.2012 - 5.3.2016)
Čepák, Rastislav člen (4.4.2012 - 5.3.2016)
Fedor, Martin člen (4.4.2012), overovateľ (4.4.2012 - 5.3.2016)
Gál, Gábor člen (9.7.2014 - 5.3.2016)
Galko, Ľubomír člen (4.4.2012 - 5.3.2016)
Géci, Milan člen (4.4.2012 - 5.3.2016)
Hambálek, Augustín člen (4.4.2012 - 5.3.2016)
Hlina, Alojz člen (4.4.2012), podpredseda (4.4.2012 - 13.3.2014), člen (13.3.2014 - 5.3.2016)
Hrnčiar, Andrej člen (4.4.2012 - 23.6.2014)
Kovačócy, Marián člen (4.4.2012 - 5.3.2016)
Lipšic, Daniel člen (4.4.2012 - 5.3.2016)
Matejička, Vladimír člen (4.4.2012), overovateľ (4.4.2012 - 5.3.2016)
Šuca, Peter člen (4.4.2012), podpredseda (4.4.2012 - 5.3.2016)
Vašečka, Richard člen (4.4.2012 - 5.3.2016)

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí schôdze výborov pre daný deň.