Výbor NR SR pre hospodárske záležitosti Vytlačiť stránku / Print page

 

  
Bagačka, Michal člen (4.4.2012), overovateľ (4.4.2012 - 5.3.2016)
Csicsai, Gabriel člen (4.4.2012 - 5.3.2016)
Grečková, Lea členka (4.4.2012 - 5.3.2016)
Holeva, Viliam člen (4.4.2012 - 5.3.2016)
Hudacký, Ján predseda (4.4.2012 - 5.3.2016)
Kolesík, Andrej člen (4.4.2012 - 5.3.2016)
Kondrót, Maroš člen (4.4.2012), podpredseda (4.4.2012 - 5.3.2016)
Mezenská, Helena členka (4.4.2012 - 5.3.2016)
Mikuš, Jozef člen (4.4.2012 - 5.3.2016)
Miškov, Juraj člen (4.4.2012 - 5.3.2016)
Muňko, Dušan člen (4.4.2012 - 5.3.2016)
Pavlis, Pavol člen (6.5.2015 - 5.3.2016)
Petro, František člen (27.11.2012 - 6.5.2015)
Přidal, Alojz člen (4.4.2012), overovateľ (4.4.2012 - 5.3.2016)
Vážny, Ľubomír člen (4.4.2012 - 26.11.2012)

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí schôdze výborov pre daný deň.