Výbor NR SR pre životné prostredie a ochranu prírody Vytlačiť stránku / Print page

 

  
Ambróš, Ladislav predseda (29.10.1998 - 21.9.2002)
Angelovičová, Mária členka (23.3.1999 - 29.4.1999), podpredsedníčka (29.4.1999 - 21.9.2002)
Bajan, Vladimír člen (3.11.1998 - 6.11.1998)
Bak, Bartolomej člen (29.1.2002 - 21.9.2002)
Binder, Július člen (30.10.1998 - 21.9.2002)
Budaj, Ján člen (30.10.1998 - 3.11.1998)
Hraško, Juraj člen (30.10.1998 - 23.3.1999)
Chudík, Peter člen (5.9.2001 - 21.9.2002)
Köteles, László člen (30.10.1998 - 21.9.2002)
Lukáč, Ján člen (30.10.1998)
Muránsky, Peter člen (6.11.1998 - 21.9.2002)
Oberhauser, Viliam člen (30.10.1998 - 21.9.2002)
Podhradská, Marta členka (30.10.1998 - 21.9.2002)
Rusnák, Ján člen (30.10.1998 - 3.11.1998)
Sabolová, Mária členka (3.11.1998 - 21.9.2002)
Vrždák, Pavol člen (30.10.1998 - 21.9.2002)
Zlocha, Jozef člen (3.11.1998 - 25.8.2001)

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí schôdze výborov pre daný deň.