Výbor NR SR pre nezlučiteľnosť funkcií Vytlačiť stránku / Print page

 

  
Beblavý, Miroslav predseda (4.4.2012 - 16.12.2013)
Brixi, Otto člen (4.4.2012), podpredseda (4.4.2012 - 5.3.2016)
Fitz, Peter člen (4.4.2012 - 5.3.2016)
Géci, Milan člen (4.4.2012 - 5.3.2016)
Gibalová, Monika členka (4.4.2012 - 5.3.2016)
Goga, Pavol člen (4.4.2012 - 5.3.2016)
Lišková, Iveta členka (4.4.2012), overovateľka (4.4.2012 - 5.3.2016)
Mičovský, Ján člen (4.4.2012 - 5.3.2016)
Nachtmannová, Oľga členka (4.4.2012 - 5.3.2016)
Novotný, Viliam predseda (17.12.2013 - 10.12.2014)
Osuský, Peter člen (4.4.2012 - 5.3.2016)
Přidal, Alojz člen (4.4.2012 - 12.2.2015), predseda (12.2.2015 - 5.3.2016)
Puci, Róbert člen (4.4.2012 - 5.3.2016)
Senko, Ján člen (4.4.2012 - 2.5.2012)
Simon, Zsolt člen (4.4.2012), overovateľ (4.4.2012 - 5.3.2016)
Šedivcová, Viera členka (2.5.2012 - 5.3.2016)
Šípošová, Janka členka (9.7.2014 - 5.3.2016)
Škripek, Branislav člen (4.4.2012 - 30.6.2014)
Vörös, Péter člen (12.2.2015 - 5.3.2016)

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí schôdze výborov pre daný deň.