Výbor NR SR pre verejnú správu a regionálny rozvoj Vytlačiť stránku / Print page

 

  
Ďurkovský, Andrej člen (8.7.2010 - 10.3.2012)
Faič, Vladimír člen (8.7.2010 - 9.7.2010), overovateľ (9.7.2010 - 10.3.2012)
Glenda, Tibor člen (8.7.2010 - 9.7.2010), podpredseda (9.7.2010 - 10.3.2012)
Harman, Ivan člen (1.2.2011 - 10.3.2012)
Hort, Milan člen (8.7.2010 - 9.7.2010), overovateľ (9.7.2010 - 10.3.2012)
Hudacký, Ján člen (8.7.2010 - 9.7.2010)
Choma, Igor predseda (8.7.2010 - 10.3.2012)
Jakab, Elemér člen (9.7.2010 - 10.8.2010)
Kubánek, Stanislav člen (8.7.2010 - 10.3.2012)
Mihál, Jozef člen (8.7.2010 - 9.7.2010)
Radošovský, Marián člen (9.7.2010 - 10.3.2012)
Slafkovský, Alexander člen (9.7.2010 - 31.1.2011)
Slota, Ján člen (8.7.2010 - 10.3.2012)
Somogyi, Szilárd člen (8.7.2010 - 9.7.2010), podpredseda (9.7.2010 - 10.3.2012)
Švejna, Ivan člen (8.7.2010 - 9.7.2010)
Tomčo, Štefan člen (9.7.2010 - 10.3.2012)
Vörös, Péter člen (10.8.2010 - 10.3.2012)
Žitňanská, Lucia členka (8.7.2010 - 9.7.2010)

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí schôdze výborov pre daný deň.