Vyhľadávanie v prepise rozpravy Vytlačiť stránku / Print page

Záznamy vystúpení sú evidované v rámci systému prepisu vystúpení do textovej podoby. Tieto texty sú k dispozícii až od 5. volebného obdobia a kvôli autorizácii sú k dispozícii vždy až nejaký čas po samotnom vystúpení.

Výsledok vyhľadávania v záznamoch rozpravy NR SR

 
20. 3. 2020 17:34:35 - 17:35:36 1. schôdza NR SR - 1.deň - A. dopoludnia Tlač 16 Prehrať krátke video vystúpenia (v novom okne) Prehrať celý záznam rokovania (v novom okne)
Budaj, Ján (-) - poslanec NR SR Vystúpenie s faktickou poznámkou   (text neprešiel jazykovou úpravou)
387.
Fašistické ani semifašistické, ani neokomunistické strany do demokratického parlamentu proste nepatria. V tom má pán poslanec pravdu a ja sa k tomu iba pripájam. (Reakcie z pléna.)
Pokiaľ boli zvolené strany, ako je ĽS NS, všetci tolerujeme a vytvárame im pozície pre prácu vo výboroch. Politické pozície ale, ktoré znamenajú napríklad pozície na čele týchto výborov, už, samozrejme, nie sú a každý poslanec má právo sa k tomu takto vyjadriť.
A dúfam, že tento druh strán nebude naveky chrániť, nebudú naveky chrániť typy, ako je Kočner, ktorý zabezpečil prežitie strany ĽS NS a tým aj jej prítomnosť v súčasnom parlamente.

Deň v parlamente

<- ->