Vyhľadávanie v prepise rozpravy Vytlačiť stránku / Print page

Záznamy vystúpení sú evidované v rámci systému prepisu vystúpení do textovej podoby. Tieto texty sú k dispozícii až od 5. volebného obdobia a kvôli autorizácii sú k dispozícii vždy až nejaký čas po samotnom vystúpení.

Výsledok vyhľadávania v záznamoch rozpravy NR SR

 
1. 12. 2020 15:36:59 - 15:37:41 18. schôdza NR SR - 5.deň - B. popoludní Tlač 199 Prehrať krátke video vystúpenia (v novom okne) Prehrať celý záznam rokovania (v novom okne)
Kozarec, Sebastián (OĽANO) - poslanec NR SR Vystúpenie s faktickou poznámkou   (text neprešiel jazykovou úpravou)

42.

Ďakujem. Pán Fico, ja vám zase na tento citový výlev prečítam názor občianky, ktorá nás požiadala, tak aby som vám odkázal: „Poslanec Fico, váš život je na hanbu a na posmech. Nemáte vlastné bývanie a potĺkate sa po pofidérnych podnájmoch s mladými milenkami. Stále z vás srší jed, nenávisť, pomsta a za každú cenu aj cez mŕtvoly chcete byť zase pri moci. Veľa ľudí počas vášho bačovania zažilo veľa nespravodlivosti, škody a nemôžu sa ich dovolať ani po dvadsiatich rokoch.“

Takže toto vám odkazujú ľudia, ktorých ste olúpili. (Potlesk.)

23. 7. 2020 23:41:07 - 23:41:17 10. schôdza NR SR - 1.deň - B. popoludní Tlač 182 Prehrať krátke video vystúpenia (v novom okne) Prehrať celý záznam rokovania (v novom okne)
Kozarec, Sebastián (OĽANO) - poslanec NR SR Vystúpenie s faktickou poznámkou   (text neprešiel jazykovou úpravou)
369.
Pán Mazurek, toto bolo suverénne najlepšie vystúpenie. Plne odzrkadlilo váš politický obsah, jedno veľké nič.

Deň v parlamente

<- ->