Vyhľadávanie v prepise rozpravy Vytlačiť stránku / Print page

Záznamy vystúpení sú evidované v rámci systému prepisu vystúpení do textovej podoby. Tieto texty sú k dispozícii až od 5. volebného obdobia a kvôli autorizácii sú k dispozícii vždy až nejaký čas po samotnom vystúpení.

Výsledok vyhľadávania v záznamoch rozpravy NR SR

 
10. 6. 2010 15:17:50 - 15:19:37 53.schôdza NR SR Tlač 1547 Prehrať krátke video vystúpenia (v novom okne) Prehrať celý záznam rokovania (v novom okne)
Kvorka, Ján (SMER – SD) Vystúpenie s faktickou poznámkou   (text neprešiel jazykovou úpravou)
 Ďakujem za slovo pán podpredseda. Ja som pôvodne ani nemal v pláne vystúpiť, ale pretože cítim s týmito postihnutými a viem si predstaviť v akej zložitej situácii sa nachádzajú a po dehonestovaní a neúcte k týmto občanom z radov opozície jednoducho mi to nedá a chcel by som povedať zopár slov. Vážení páni z opozície, vy sa spamätajte, spamätajte sa, čo tu vlastne predvádzate a aký si robíte obraz pred spoločnosťou a to ešte teraz krátko pred voľbami. Obviňujete nás zo všetkého čo nemá hlavu a pätu. Obviňujete nás z toho, že 68 hodín pred voľbami si robíme kampaň. Preboha, ale veď povodeň bola teraz. To vyzerá tak, ako keby sme si podľa vás, my ešte na to, aby sme si my zvyšovali preferencie naplánovali aj túto povodeň a tobôž my to tak nepotrebujeme. Toto potrebujete v prvom rade vy. Nuž a páni poslanci a pani poslankyne, žiadna kampaň sa tu nekoná, je to povinnosť pri takýchto živelných pohromách treba hľadať všade, treba hľadať rýchlo a treba pomáhať. O toto sa na rozdiel od vás my snažíme. V tomto je rozdiel medzi nami a medzi vami a v tom ako to chápeme my a ako to chápete vy. S touto pomocou netreba otáľať. Treba konať rýchlo a túto pomoc treba uskutočniť čo najskôr. Ja si myslím, že už konečne sa spamätáte, pochopíte to a že jednoducho za predložené návrhy, ktoré sú tu predložené aj zahlasujete.

Deň v parlamente

<- ->