Vyhľadávanie v prepise rozpravy Vytlačiť stránku / Print page

Záznamy vystúpení sú evidované v rámci systému prepisu vystúpení do textovej podoby. Tieto texty sú k dispozícii až od 5. volebného obdobia a kvôli autorizácii sú k dispozícii vždy až nejaký čas po samotnom vystúpení.

Výsledok vyhľadávania v záznamoch rozpravy NR SR

 
10. 6. 2010 14:55:22 - 14:56:03 53.schôdza NR SR Tlač 1547 Prehrať krátke video vystúpenia (v novom okne) Prehrať celý záznam rokovania (v novom okne)
Jureňa, Miroslav (ĽS – HZDS) Vystúpenie s faktickou poznámkou   (text neprešiel jazykovou úpravou)
Vypočul som si vystúpenie pána Mikuša a mám k tomu takú poznámku, že nebolo to pravdepodobne predvolebné vystúpenie. Bolo to asi úprimné, úprimná snaha riešenia veci, ale zároveň by som bol teda rád, že môžme prijať jeho návrh, ale bolo by dobré, keby on potom teda, okrem toho poslaneckého platu pridal aj ten županský plat, lebo by, myslím, že keď sedí na dvoch stoličkách, že by to bolo dobre. Lebo podľa toho poslaneckého ten výkon sa aj tak odvíjal. Ďakujem.
10. 6. 2010 11:40:38 - 11:42:38 53.schôdza NR SR Tlač 1549 Prehrať krátke video vystúpenia (v novom okne) Prehrať celý záznam rokovania (v novom okne)
Jureňa, Miroslav (ĽS – HZDS) Vystúpenie s faktickou poznámkou   (text neprešiel jazykovou úpravou)
 Ďakujem za slovo. Niekedy mi to pripomína, keby vláda nekonala a parlament nekonal, tak určite by ste hovorili, že nekonáme, keď konáme, tak zase hovoríte, že je to politická predvolebná kampaň a na koniec už by som aj tak čakal tak trocha, že sme si to počasie aj objednali a že možno aj ten maďarský zákon o dvojitom občianstve, že všetko sme si to ako keby objednali, aby sme mohli si robiť politickú kampaň. Takže niektoré veci, ktoré ste tu prezentovali naopak, naopak sa snažíte vy zviditeľniť a mohli by ste vedieť, že ak odškodní poisťovňa, už nemôže odškodniť štát. Čiže to je asi logika a ak niekto nemá poistenie, zrejme ste si ten zákon ešte dobre nedoštudovali. Ja viem, že je krátkosť času, že ten zákon vláda prijala len včera, že je to horúce, ale zároveň musím zdôrazniť jednu vážnu vec. Ak hovoríte, že máme to nechať na novú Národnú radu, to nikto nepovedal, že nová Národná rada nemôže konať. Veď nová Národná rada, ktorá vzíde z týchto júnových volieb, kľudne môže konať, môže veci poopraviť, môže veci usmerniť, môže prísť s novými návrhmi, takže podsúvať tuná také ako že počkajme až na nový parlament, je to všetko, všetko je to taká zmiešanina takého určitého populizmu.
A tak isto ste hovorili, že niekto chodí s kufríkami. To je tiež určitá demotáž, pretože ak niekto chodí, tak ponúka alebo vypláca zálohy. Zálohy, mohli by ste si to pozorne pozireť a nerobiť takúto dezinformačnú kampaň. Ďakujem.

Deň v parlamente

<- ->