Vyhľadávanie v prepise rozpravy Vytlačiť stránku / Print page

Záznamy vystúpení sú evidované v rámci systému prepisu vystúpení do textovej podoby. Tieto texty sú k dispozícii až od 5. volebného obdobia a kvôli autorizácii sú k dispozícii vždy až nejaký čas po samotnom vystúpení.

Výsledok vyhľadávania v záznamoch rozpravy NR SR

 
3. 8. 2010 14:19:29 - 14:19:46 3. schôdza NR SR - 1. deň - utorok - B. popoludní Prehrať krátke video vystúpenia (v novom okne) Prehrať celý záznam rokovania (v novom okne)
Jarjabek, Dušan (SMER – SD) - poslanec NR SR Vystúpenie s procedurálnym návrhom   (text nie je autorizovaný)
15.
Ďakujem za slovo. Poprosím členov výboru pre kultúru a médiá, miestnosť č. 32. Poprosil by som v priebehu 10 minút.
10. 6. 2010 14:53:44 - 14:55:19 53.schôdza NR SR Tlač 1547 Prehrať krátke video vystúpenia (v novom okne) Prehrať celý záznam rokovania (v novom okne)
Jarjabek, Dušan (SMER – SD) Vystúpenie s faktickou poznámkou   (text neprešiel jazykovou úpravou)
Pán poslanec Mikuš, ďakujem veľmi pekne za seba. Bolo to jedno skvelé pragmatické vystúpenie a bodaj by takýchto vystúpení bolo viacej, len obávam sa, že v súčasnosti nedozvieme sa z tohto vystúpenia nič a občania sa z tohto vystúpenia nedozvedia nič, preto, lebo pravda je len to, pán poslanec, čo je v médiách. A z tohto vystúpenia v tých médiách určite nebude nič preto, lebo všetci tí nezávislí tzv. novinári, včera sme ich mali možnosť vidieť v jednej televíznej relácii, ktorí boli ako nezávislí novinári a vystupovali ako členovia tvrdých politických strán s tvrdými politickými názormi, videli sme ich za Bugárom, rôznych tých Hríbov, videli sme ich a teda iných, samozrejme, potom sme ich videli dokonca ako v rámci istých politických strán, ktorí hovorili svoje perfektné vyhranené politické názory. Proste, dnes je situácia taká, že istý typ novinárov dokonca robí titulky s istými opozičnými poslancami v printových médiách. Takže, skutočne, obávam sa, že z tohto vystúpenia, naozaj, nebude nič.
No, ale výborne, že to zaznelo a ja som len zvedavý, ako sa títo tzv. nezávislí novinári kedysi, dnes politickí predstavitelia po eventuálnom neúspechu vo voľbách vrátia znova do svojich redakcií ako opäť nezávislí novinári, ktorí budú tvoriť verejnú mienku. Gratuľujem. (Potlesk.)
10. 6. 2010 14:25:02 - 14:26:36 53.schôdza NR SR Tlač 1547 Prehrať krátke video vystúpenia (v novom okne) Prehrať celý záznam rokovania (v novom okne)
Jarjabek, Dušan (SMER – SD) Vystúpenie s faktickou poznámkou   (text neprešiel jazykovou úpravou)
 Ďakujem za slovo pán predsedajúci.  V náväznosti na slová pána poslanca Buriana páni kolegovia stále tu šibrinkujete tým Gréckom, veď  do Grécka neodišiel ani cent.  A neodíde do vtedy kým o tom nerozhodne slovenský parlament. Bolo to povedané stokrát a už to pochopili skoro všetci občania Slovenskej republiky, len niektorí  opoziční poslanci nie a nie.  Tak už trošku prestaňte s tou  demagógiou ešte raz neodišiel ani cent  a slovenský parlament rozhodne či  vôbec odíde.   To je téma o ktorej sa niet čo baviť a v súvislosti s týmito záplavami  a  s  touto tragédiou ktorá je na Slovensku už vôbec nie.  Zase túto tému zneužívate len  preto, len preto, aby ste mohli pokrytecky, demagogický a úplne hrôzostrašne vytvárať obraz, vytvárať obraz finančný, ktorý vôbec neexistuje. A za tú poslednú hlášku, ktorú  tiež povedala vaša líderka, že kasa je prázdna, veď to  už je šírenie nejakej poplašnej správy, toto sa dialo v 98 roku ak sa nemýlim a to už je  podľa môjho názoru aj trestný čin.  Šírenie  poplašnej správy je trestný čin, povedzte to prosím vás  pekne  pani Radičovej buďte taký láskavý.
10. 6. 2010 14:06:33 - 14:08:24 53.schôdza NR SR Tlač 1547 Prehrať krátke video vystúpenia (v novom okne) Prehrať celý záznam rokovania (v novom okne)
Jarjabek, Dušan (SMER – SD) Vystúpenie s faktickou poznámkou   (text neprešiel jazykovou úpravou)
Ďakujem za slovo pán predsedajúci. Ja by som sa vrátil k tej téme, ktorú nastolil pán poslanec Janiš, a to je téma toho predvolebného zneužívania pocit voličov, o ktorom pán poslanec tuná, ako veľmi významne rečnil. Pán poslanec, tak ja vám poviem čo je zneužívanie citov a pocitov voličov, tak ako to prezentuje vaša politická strana. A nielen teraz keď sú tieto záplavy, to len zvýrazňujete to vaše neuveriteľné pokrytectvo, ktoré tuná predvádzate štyri roky. Jeden príklad za všetky. Predvčerom bolo benefičné predstavenie Madam Batrflay, ktoré organizovalo Slovenské národné divadlo a Slovenská televízia. Bol to priamy prenos, presne zacielený, presne s istým cieľom pomôcť skupine ľudí, ktorá to naozaj potrebuje. Na tomto predstavení sa na začiatku zúčastnil, samozrejme, pán poslanec Dzurinda, pani Radičová, čo je skvelé, preto, lebo aj sme si podali ruky, aj sme teda boli veľmi radi, že sme takýmto spôsobom sa všetci zišli, bez ohľadu na politické tričká. Nuž ale, kamery odišli, úsmevy sa stratili, nastala tma v divadle, nastalo prvé dejstvo, prišla prestávka a pani Radičová s pánom Dzurindom, preto, lebo tam už kamery neboli, zmizli, doslova zmizli a utiekli. Už to nebolo treba, už ich všetci zachytili, už boli rozhovory podané, to je neuveriteľné pokrytectvo, ktoré vy tuná predvádzate, to zneužívanie pocitov, proste stačilo Dzurindovi pohrobkovia, stačilo a dúfam, že v nasledujúcom volebnom období sa budeme baviť inak. Ďakujem za pozornosť. (Potlesk.)
 
10. 6. 2010 11:00:40 - 11:02:07 53.schôdza NR SR Tlač 1547 Prehrať krátke video vystúpenia (v novom okne) Prehrať celý záznam rokovania (v novom okne)
Jarjabek, Dušan (SMER – SD) Vystúpenie s faktickou poznámkou   (text neprešiel jazykovou úpravou)
 Ďakujem za slovo. Pán kolega Minárik, nemôžem s vami súhlasiť s tým, čo ste povedali, hoci skutočne nespochybňujem, že tendre a narábanie s nimi je vaša silná stránka. Dokázali ste to v prípade v pozemkoch okolo Slovenského národného divadla veľmi presne. Čiže verím, že to čo hovoríte, hovoríte z istých skúseností a že to hovoríte vedomí si toho, čo hovoríte.
Spochybňujete to, že nejaký zákon berie politickým stranám zo zákona časť finančných prostriedkov a hovoríte tomu populizmus. No ja už naozaj neviem, čo vás k tomuto vedie, preto lebo ja si myslím, že keď je raz v tomto štáte zle a v tomto štáte skutočne je tá situácia, aby som to veľmi slušne povedal, no netradičná a neštandardná, preto, lebo sa stalo to čo sa stalo a keby bolo treba, myslím si že politické strany sú povinné odovzdať všetky finančné prostriedky pre týchto ľudí, ktorí sú naozaj na tom skutočne nešťastne. Povedzte mi, potom načo a pre koho sú tie politické strany, tomu nerozumiem vôbec o čom hovoríte. Čiže ja považujem za vaše vystúpenie, vaše vystúpenie v tomto prípade za absolútne scestné.
10. 6. 2010 10:51:16 - 10:51:23 53.schôdza NR SR Tlač 1547 Prehrať krátke video vystúpenia (v novom okne) Prehrať celý záznam rokovania (v novom okne)
Jarjabek, Dušan (SMER – SD) Vystúpenie s faktickou poznámkou   (text neprešiel jazykovou úpravou)
Ja iba sa chcem spýtať pána poslanca Lipšica, či toto má byť tá predvolebná cunamy. Ďakujem pekne.

Deň v parlamente

<- ->