Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 15. 6. 2016Vladimír Slobodapredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, kedy odvoláte ministra vnútra Roberta Kaliňáka a kedy sa odsťahujete z bytu, pri ktorom je vážne podozrenie, že bol financovaný z daňových podvodov?
zodpovedaná 19. 10. 2016Vladimír Slobodaminister zdravotníctva SR Tomáš DruckerVážený pán minister, Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky v septembri v rámci "stop tatarákom" upozornil reštaurácie v Bratislave, že začne dôsledne dohliadať na uplatňovanie vyhlášky Ministerstva zdravotníctva SR 533/2007, ktorá zakazuje predaj tepelne neupraveného mäsa v reštauráciách. Vyhláška platí od roku 2007 a za tých 9 rokov, počas ktorých Úrad verejného zdravotníctva prehliadal podávanie tepelne neupraveného mäsa, najmä známych tatarákov, sa nevyskytli žiadne problémy, ktoré by súviseli s tým, že ich reštaurácie predávajú. Plánujete úpravy tejto vyhlášky, ktoré v niektorých častiach až nezmyselne striktne obmedzujú fungovanie stravovacích zariadení?
zodpovedaná 20. 6. 2018Vladimír Slobodaminister životného prostredia SR László SólymosKto, ako, kedy a z akých finančných prostriedkov bude likvidovať skládku nebezpečných odpadov Vlčie hory pri Hlohovci, ktorú odborníci označujú za najväčšiu ekologickú záťaž v SR? Podľa Ing. Miloša Kosíra, vedúceho Kontrolného a chemického laboratória v Nitre hrozí v prípade ich vznietenia alebo úmyselného podpálenia reťazová reakcia a evakuačný rádius bude 5 km od skládky v závislosti od prúdenia vzduchu, čo môže znamenať evakuáciu cca 30 až 35 000 obyvateľov.
nezodpovedaná 20. 6. 2018Vladimír Slobodaministerka vnútra SR Denisa SakováAké opatrenia vykoná odbor krízového riadenia ministerstva vo vzťahu k stovkám barelov s nebezpečnými látkami umiestnených na skládke nebezpečného odpadu Vlčie hory pri Hlohovci, ktoré treba strážiť a urýchlene umiestniť na bezpečné miesto, aby z nich chemici mohli odobrať vzorky? Podľa Ing. Miloša Kosíra, vedúceho Kontrolného a chemického laboratória v Nitre hrozí v prípade ich vznietenia alebo úmyselného podpálenia reťazová reakcia a evakuačný rádius bude 5 km od skládky v závislosti od prúdenia vzduchu, čo môže znamenať evakuáciu cca 30 až 35 000 obyvateľov.

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.