Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 15. 6. 2016Karol Galekpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, kedy odvoláte ministra vnútra Roberta Kaliňáka a kedy sa odsťahujete z bytu, pri ktorom je vážne podozrenie, že bol financovaný z daňových podvodov?
zodpovedaná 26. 10. 2016Karol Galekminister investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Peter PellegriniAké informačné a propagačné aktivity boli v súvislosti s aktiváciou elektronických schránok pre právnické osoby, ktoré sú zapísané do Obchodného registra dodnes realizované, a aké plánujete v ďalšom období až do ukončenia ich aktivácie, teda do 1. 1. 2017?
nezodpovedaná 26. 10. 2016Karol Galekminister investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Peter PellegriniV súvislosti s ustanovením § 60 ods. 7 zákona č. 305/2013 Z. z. o e-Governmente existujú orgány verejnej moci, ktoré sú už dnes pripravené občanom poskytnúť výkon verejnej moci elektronicky, elektronickými prostriedkami v celom rozsahu a v každom štádiu bez toho, aby bol potrebný akýkoľvek osobný kontakt alebo listinný kontakt medzi orgánom verejnej moci a osobou, ktorej sa výkon verejnej moci elektronicky týka, vrátane zabezpečenia ich prístupnosti pre osoby so zdravotným postihnutím?
nezodpovedaná 26. 10. 2016Karol Galekminister investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Peter PellegriniKtoré služby je v súčasnosti možné v rámci funkcie Online eID v kontakte s orgánmi verejnej moci využívať?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.