Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 10. 5. 2000László A. Nagyminister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Pavel KoncošKedy pristúpite k riešeniu kompetenčných sprov o Vysoké Tatry s Ministerstvom pre životné prostredie SR?
nezodpovedaná 10. 5. 2000László A. Nagyminister životného prostredia SR László MiklósKedy pristúpite k riešeniu kompetenčných sporov o Vysoké Tatry s Ministerstvom pôdohospodárstva?
nezodpovedaná 10. 5. 2000László A. Nagypodpredseda vlády SR pre európske záležitosti, ľudské práva a menšiny Pál CsákyAko pokračujú práce na predlohe zákona o ombudsmanovi pre ľudské práva?
zodpovedaná 25. 10. 2000László A. Nagypodpredseda vlády SR pre európske záležitosti, ľudské práva a menšiny Pál CsákyKedy predložíte do vlády návrh zákona o ombudsmanovi ľudských práv?
nezodpovedaná 25. 10. 2000László A. Nagyminister životného prostredia SR László MiklósBude rezort životného prostredia "problémovým" rezortom pri našej integrácii do EÚ?
nezodpovedaná 29. 11. 2000László A. Nagyminister životného prostredia SR László MiklósBude rezort životného prostredia "problémovým" rezortom bez našej integrácii do EÚ?
nezodpovedaná 29. 11. 2000László A. Nagypodpredseda vlády SR pre európske záležitosti, ľudské práva a menšiny Pál CsákyZ akého dôvodu je potrebné prijať v SR antidiskriminačný zákon?
nezodpovedaná 14. 2. 2001László A. Nagyminister vnútra SR Ladislav PittnerOpoziční poslanci tvrdia (dnes - v stredu poslanec Delinga), že sú odpočúvané ich telefóny. Môžete to potvrdiť?
zodpovedaná 28. 2. 2001László A. Nagyminister obrany SR Jozef StankAké organizačné a technické opatrenia pripravujete na zefektívnenie prístupového procesu SR do NATO?
nezodpovedaná 28. 2. 2001László A. Nagyminister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Pavel KoncošAké opatrenia pripravujete na zamedzenie nekontrolovateľnému rastu cien potravinárskej pšenice?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.