Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 7. 9. 2016Natália Grausovádočasne poverená ministerka spravodlivosti SR Lucia ŽitňanskáAko je možné, že renomovaný historik dr. Martin Lacko bol prepustený na hodinu zo zamestnania z ÚPN a ako by to pani ministerka riešila ako strážkyňa spravodlivosti - perzekúciu za názor?
nezodpovedaná 7. 9. 2016Natália Grausovádočasne poverený minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Ján RichterRenomovaný historik dr. Martin Lacko bol na hodinu prepustený z ÚPN len za svoj názor. Proti jeho odbornosti nikto nemôže namietať. Ako by to pán minister riešil zo strany dodržiavania Zákonníka práce?
nezodpovedaná 26. 10. 2016Natália Grausovádočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoŽiadam pán pemiér, odpovedať na túto otázku, koľko migrantov z Ázie a Afriky sa v súčasnej dobe nachádza na území SR a koľko financií bolo doteraz na nich vynaložených?
zodpovedaná 26. 10. 2016Natália Grausovádočasne poverený minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Miroslav LajčákAko ste sa opovážili, kto vás poveril, aby ste svoje osobné záujmy (teplé miesto v OSN) sľúbili 550 vládnych štipendií pre utečencov, keď naši študenti a ich rodičia si musia brať pôžičky, aby mohli študovať na Slovensku?
nezodpovedaná 26. 10. 2016Natália Grausovádočasne poverený minister vnútra SR Robert KaliňákChcem odpoveď na otázku: Koľko migrantov z Ázie a Afriky sa v súčasnej dobe nachádza na území SR a koľko financií sa doteraz na nich vynaložilo?
nezodpovedaná 23. 11. 2016Natália Grausovádočasne poverený minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Ján RichterPán minister, čo mienite robiť v prípade vašej zamestnankyne Oľgy Pietruchovej za jej rasistické a nenávistné výroky - "biely odpad"?
nezodpovedaná 30. 11. 2016Natália Grausovádočasne poverený minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Ján RichterPán minister, ako mienite postupovať voči pani Oľge Pietruchovej za jej rasistické a nenávistné výroky - konkrétne vyjadrenie "biely odpad" - ktoré vyslovila na adresu občanov bielej rasy, ktorí volili D. Trumpa?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.