Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 7. 9. 2016Natália Grausováministerka spravodlivosti SR Lucia ŽitňanskáAko je možné, že renomovaný historik dr. Martin Lacko bol prepustený na hodinu zo zamestnania z ÚPN a ako by to pani ministerka riešila ako strážkyňa spravodlivosti - perzekúciu za názor?
nezodpovedaná 7. 9. 2016Natália Grausováminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Ján RichterRenomovaný historik dr. Martin Lacko bol na hodinu prepustený z ÚPN len za svoj názor. Proti jeho odbornosti nikto nemôže namietať. Ako by to pán minister riešil zo strany dodržiavania Zákonníka práce?
nezodpovedaná 26. 10. 2016Natália Grausovápredseda vlády SR Robert FicoŽiadam pán pemiér, odpovedať na túto otázku, koľko migrantov z Ázie a Afriky sa v súčasnej dobe nachádza na území SR a koľko financií bolo doteraz na nich vynaložených?
zodpovedaná 26. 10. 2016Natália Grausováminister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Miroslav LajčákAko ste sa opovážili, kto vás poveril, aby ste svoje osobné záujmy (teplé miesto v OSN) sľúbili 550 vládnych štipendií pre utečencov, keď naši študenti a ich rodičia si musia brať pôžičky, aby mohli študovať na Slovensku?
nezodpovedaná 26. 10. 2016Natália Grausováminister vnútra SR Robert KaliňákChcem odpoveď na otázku: Koľko migrantov z Ázie a Afriky sa v súčasnej dobe nachádza na území SR a koľko financií sa doteraz na nich vynaložilo?
nezodpovedaná 23. 11. 2016Natália Grausováminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Ján RichterPán minister, čo mienite robiť v prípade vašej zamestnankyne Oľgy Pietruchovej za jej rasistické a nenávistné výroky - "biely odpad"?
nezodpovedaná 30. 11. 2016Natália Grausováminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Ján RichterPán minister, ako mienite postupovať voči pani Oľge Pietruchovej za jej rasistické a nenávistné výroky - konkrétne vyjadrenie "biely odpad" - ktoré vyslovila na adresu občanov bielej rasy, ktorí volili D. Trumpa?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.