Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
zodpovedaná 18. 5. 2016Peter Pčolinskýminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Ján RichterAké opatrenia, postihy či tresty použije ministerstvo proti neadekvátnemu spôsobu odoberania detí na základe súdneho rozhodnutia? V prípade 6-ročného Marca bol postup neadekvátny, traumatizujúci nielen pre dieťa samotné, ale aj pre jeho spolužiakov.
nezodpovedaná 15. 6. 2016Peter Pčolinskýpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, kedy odvoláte ministra vnútra Roberta Kaliňáka a kedy sa odsťahujete z bytu, pri ktorom je vážne podozrenie, že bol financovaný z daňových podvodov?
nezodpovedaná 17. 5. 2017Peter Pčolinskýpredseda vlády SR Robert FicoPán predseda, minulý rok ste robili výjazdové zasadnutia po východnom Slovensku a ohlasovali takzvané "Akčné plány" pre vybrané okresy. Aký je stav plnenia týchto plánov? Koľko peňazí ste poskytli okresom v rámci akčných plánov do konca roka 2016?
nezodpovedaná 14. 6. 2017Peter Pčolinskýpredseda vlády SR Robert FicoEurópska komisia začala konanie proti Poľsku, Maďarsku a Česku za nerešpektovanie kvót na prerozdelenie migrantov. Prijala vláda SR utajený záväzok, že súhlasí s povinnými kvótami, keďže voči Slovenskej republike konanie nebolo začaté? Koľko migrantov prijala SR na svoje územie od roku 2015?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.