Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
zodpovedaná 27. 4. 2016Jozef Lukáčdočasne poverený minister dopravy SR Roman BrecelyAká je súčasná situácia v prípade "mimoriadnej situácie v doprave", ktorý vyhlásila primátorka Prešova ešte 20. 11. 2015? Je vybraný nový zhotoviteľ diela na stavbe I/68, odbočka Škultétyho - ZVL?
nezodpovedaná 15. 6. 2016Jozef Lukáčdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, kedy odvoláte ministra vnútra Roberta Kaliňáka a kedy sa odsťahujete z bytu, pri ktorom je vážne podozrenie, že bol financovaný z daňových podvodov?
nezodpovedaná 8. 2. 2017Jozef Lukáčdočasne poverený minister obrany SR Peter GajdošVážený pán minister, od občanov mesta Prešov sa mi do kancelárie poslanca dostali neoverené správy o tom, že vojenská vrtuľníková základňa v Nižnej Šebastovej sa má likvidovať. Čo je na tom pravdy?
nezodpovedaná 8. 2. 2017Jozef Lukáčdočasne poverený minister dopravy SR Árpád ÉrsekObčianske združenie Lepší Prešov pripravuje ďalšiu blokádu ciest v Prešove, aby poukázalo na kritický stav dopravy. Neuvažujete o osobnej účasti na zhromaždení 17. 2. 2017 o 15.30 hod., aby ste osobne vysvetlili situáciu a upokojili vášne?
nezodpovedaná 8. 2. 2017Jozef Lukáčdočasne poverený minister dopravy SR Árpád ÉrsekAko vyzerá momentálna situácia s obchvatom D1 "Prešov juh - západ"? V akom štádiu je proces doplnenia EIA, ktorý je dôležitý pre zabezpečenie financovania z európskych fondov?
nezodpovedaná 6. 9. 2017Jozef Lukáčdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoPán premiér, to, že Bašternák vyjadril nad svojimi činmi účinnú ľútosť znamená, že sa k týmto skutkom priznal. Už teda nehovoríme o človeku podozrivom z daňových podvodov, rovno môžeme konštatovať, že bývate u daňového podvodníka. Preto sa pýtam, kedy sa konečne odsťahujete z bytu daňového podvodníka?
nezodpovedaná 13. 9. 2017Jozef Lukáčdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoPán premiér, to, že Bašternák vyjadril nad svojimi činmi účinnú ľútosť, znamená, že sa k týmto skutkom priznal. Už teda nehovoríme o človeku podozrivom z daňových podvodov, rovno môžeme konštatovať, že bývate u daňového podvodníka. Preto sa pýtam, kedy sa konečne odsťahujete z bytu daňového podvodníka?
nezodpovedaná 11. 10. 2017Jozef Lukáčdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoPán premiér, je podľa vás odmena vo výške 17,6 milióna eur pre Advokátsku kanceláriu JUDr. Radomíra Bžána adekvátna v porovnaní so sporom kvôli argentínskym dlhopisom, kde bolo v hre približne 10 miliárd eur, pričom spor trval až 5 rokov a Argentínu stáli právne služby 8 miliónov eur?
nezodpovedaná 7. 2. 2018Jozef Lukáčdočasne poverená ministerka pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Gabriela MatečnáAké sú legislatívne pravidlá a čo z nich vyplýva pre občanov SR, ktorí užívajú poľnohospodárske pozemky v náhradnom užívaní a chcú ich ďalej užívať? Občania požadujú jednoznačné vysvetlenie, nakoľko aj príslušní štátni úradníci im v mnohých prípadoch nevedia dať odpoveď.
nezodpovedaná 17. 10. 2018Jozef Lukáčministerka zdravotníctva SR Andrea KalavskáVážená pani ministerka, ako má postupovať senior po operácii nohy, ktorý nemôže ostať v nemocnici. Je potrebné mu zabezpečiť 24-hodinovú starostlivosť. Rodina musí narýchlo vybaviť súkromný domov opatrovateľskej služby, ktorý je mimo miesta trvalého bydliska. Tým pádom je nutná aj zmena všeobecného lekára, ktorá je možná len každých 6 mesiacov. Čo v prípade, ak je senior po 2 mesiacoch schopný vrátiť sa domov? Opätovne je potrebná zmena všeobecného lekára, len tá je, žiaľ, možná až o 4 mesiace. Ako to má v tomto prípade človek riešiť? Senior s mnohými chorobami bez všeobecného lekára 4 mesiace ostať nemôže. Bude ministerstvo zdravotníctva takéto problémy riešiť?
nezodpovedaná 28. 11. 2018Jozef Lukáčministerka zdravotníctva SR Andrea KalavskáPodľa akých kritérií rozhoduje ministerstvo o podnetoch poskytovateľov na rozšírenie zoznamu indikačných centier na biologickú liečbu? Ktorí poskytovatelia zdravotnej starostlivosti boli v súčasnom volebnom období z podnetu ministerstva navrhnutí a schválení v kategorizačnej komisii MZ SR ako nové indikačné pracoviská pre podávanie biologických liekov, ktoré podliehajú indikačným obmedzeniam?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.