Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
zodpovedaná 27. 4. 2016Marek Krajčíminister zdravotníctva SR Tomáš DruckerPo zrušení pôrodnice v Banskej Štiavnici, aká by mala byť podľa vás časová dostupnosť najbližšej pôrodnice pre obyvateľov Slovenska?
zodpovedaná 27. 4. 2016Marek Krajčíminister zdravotníctva SR Tomáš DruckerAko bude ministerstvo zdravotníctva postupovať v Banskej Štiavnici po uzavretí jej regionálnej nemocnice Svetom Zdravia?
zodpovedaná 21. 9. 2016Marek Krajčíminister zdravotníctva SR Tomáš DruckerPrečo eHealth v Slovenskej republike nebude umožňovať zdieľať aj elektronické záznamy zobrazovacích vyšetrení, ako sú napríklad snímky RTG, CT, MR, atď., keď jeho zavedenie stojí obrovské financie?
zodpovedaná 21. 9. 2016Marek Krajčíminister zdravotníctva SR Tomáš DruckerK akému dátumu sa v súčasnosti plánuje spustenie systému eHealth v Slovenskej republike? Po jeho spustení údajne stratia zdravotné poisťovne možnosti kontroly preskripcie liekov (odhaľovania falošných receptov). Kto bude potom kontrolovať?
nezodpovedaná 23. 11. 2016Marek Krajčíminister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Miroslav LajčákPán minister, nemyslíte si, že vážne podozrenie z rozkrádania peňazí na prezentáciu Slovenska je najhoršou formou prezentácie Slovenska? Nemyslíte si, že okamžite zverejniť, ako boli tieto peniaze využité, je lepšie ako útoky na Zuzanu Hlávkovú?
nezodpovedaná 13. 9. 2017Marek Krajčípredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, to, že Bašternák vyjadril nad svojimi činmi účinnú ľútosť, znamená, že sa k týmto skutkom priznal. Už teda nehovoríme o človeku podozrivom z daňových podvodov, rovno môžeme konštatovať, že bývate u daňového podvodníka. Preto sa pýtam, kedy sa konečne odsťahujete z bytu daňového podvodníka?
nezodpovedaná 11. 10. 2017Marek Krajčípredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, je podľa vás odmena vo výške 17,6 milióna eur pre Advokátsku kanceláriu JUDr. Radomíra Bžána adekvátna v porovnaní so sporom kvôli argentínskym dlhopisom, kde bolo v hre približne 10 miliárd eur, pričom spor trval až 5 rokov a Argentínu stáli právne služby 8 miliónov eur?
nezodpovedaná 7. 2. 2018Marek Krajčíministerka pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Gabriela MatečnáAké sú legislatívne pravidlá a čo z nich vyplýva pre občanov SR, ktorí užívajú poľnohospodárske pozemky v náhradnom užívaní a chcú ich ďalej užívať? Občania požadujú jednoznačné vysvetlenie, nakoľko aj príslušní štátni úradníci im v mnohých prípadoch nevedia dať odpoveď.
zodpovedaná 28. 11. 2018Marek Krajčíministerka zdravotníctva SR Andrea KalavskáPodľa akých kritérií rozhoduje ministerstvo o podnetoch poskytovateľov na rozšírenie zoznamu indikačných centier na biologickú liečbu? Ktorí poskytovatelia zdravotnej starostlivosti boli v súčasnom volebnom období z podnetu ministerstva navrhnutí a schválení v kategorizačnej komisii MZ SR ako nové indikačné pracoviská pre podávanie biologických liekov, ktoré podliehajú indikačným obmedzeniam?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.