Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 18. 5. 2016Alan Suchánekpredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, vyjadrite sa k 600 000 eurovému rozdielu ceny CT prístrojov v roku 2012 a v roku 2014, keď ste sa vyjadrili k 250 000 eur rozdielu v cenách uchádzačov v roku 2012. Podľa vašich argumentov je tento rozdiel až 850 000 eur.
nezodpovedaná 15. 6. 2016Alan Suchánekpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, kedy odvoláte ministra vnútra Roberta Kaliňáka a kedy sa odsťahujete z bytu, pri ktorom je vážne podozrenie, že bol financovaný z daňových podvodov?
nezodpovedaná 15. 6. 2016Alan Suchánekminister vnútra SR Robert KaliňákPán minister, kedy odstúpite z funkcie ministra a umožníte tak objektívne vyšetriť podozrenia voči vašej osobe?
zodpovedaná 1. 2. 2017Alan Suchánekpodpredseda vlády a minister financií SR Peter KažimírPán minister, vysvetlite, ako môžu poskytovatelia zdravotnej starostlivosti pri plnení ozdravného plánu VšZP, pri danom rozpočte udržať poskytovanie zdravotnej starostlivosti, znížiť úroveň zadlžovania a zlepšiť úroveň zdravotného stavu obyvateľstva?
nezodpovedaná 1. 2. 2017Alan Suchánekminister zdravotníctva SR Tomáš DruckerAké plány má ministerstvo s Národným ústavom reumatických chorôb v Piešťanoch?
nezodpovedaná 6. 9. 2017Alan Suchánekpredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, to, že Bašternák vyjadril nad svojimi činmi účinnú ľútosť znamená, že sa k týmto skutkom priznal. Už teda nehovoríme o človeku podozrivom z daňových podvodov, rovno môžeme konštatovať, že bývate u daňového podvodníka. Preto sa pýtam, kedy sa konečne odsťahujete z bytu daňového podvodníka?
nezodpovedaná 13. 9. 2017Alan Suchánekpredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, to, že Bašternák vyjadril nad svojimi činmi účinnú ľútosť, znamená, že sa k týmto skutkom priznal. Už teda nehovoríme o človeku podozrivom z daňových podvodov, rovno môžeme konštatovať, že bývate u daňového podvodníka. Preto sa pýtam, kedy sa konečne odsťahujete z bytu daňového podvodníka?
zodpovedaná 11. 10. 2017Alan Suchánekpredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, je podľa vás odmena vo výške 17,6 milióna eur pre Advokátsku kanceláriu JUDr. Radomíra Bžána adekvátna v porovnaní so sporom kvôli argentínskym dlhopisom, kde bolo v hre približne 10 miliárd eur, pričom spor trval až 5 rokov a Argentínu stáli právne služby 8 miliónov eur?
nezodpovedaná 31. 1. 2018Alan Suchánekminister zdravotníctva SR Tomáš DruckerPrečo musia klinickí psychológovia povinne hlásiť v rámci e-zdravia každého klienta? Podľa nich je v rozpore zákon o zdravotnej starostlivosti a zákon o ochrane osobných údajov.
nezodpovedaná 31. 1. 2018Alan Suchánekminister zdravotníctva SR Tomáš DruckerKlinický psychológ musí podľa zákona v rámci e-zdravia hlásiť každého klienta, aj keď ten s tým vyjadrí nesúhlas. Je tu rozpor medzi zákonom o ochrane osobných údajov a zdravotným zákonom o e-zdraví.
nezodpovedaná 7. 2. 2018Alan Suchánekminister zdravotníctva SR Tomáš DruckerKlinickí psychológovia nevedia riešiť rozpor medzi zákonom o ochrane osobných údajov a nutnosťou hlásiť svojich klientov do e-zdravia cez Národné centrum zdravotníckych informácií, aj keď klient nesúhlasí so zdieľaním osobných údajov. Dodávam, že nemám na mysli psychiatrov, ani patologických hráčov.
nezodpovedaná 7. 2. 2018Alan Suchánekminister zdravotníctva SR Tomáš DruckerKlinickí psychológovia tvrdia, že je rozpor medzi zákonom o e-zdraví (musia hlásiť svojich klientov do NCZI) a zákonom o ochrane osobných údajov, keď klient nesúhlasí so zdieľaním jeho údajov,. Nejde o psychiatrov, ani o patologických hráčov.
nezodpovedaná 17. 10. 2018Alan Suchánekministerka zdravotníctva SR Andrea KalavskáAk je občan Európskej únie ošetrený v Slovenskej republike, zaplatí VšZP PZS výkon podľa nášho cenníka. Ako si VšZP následne účtuje preplatenie tohto výkonu u poisťovne tohto občana Európskej únie. V cene aká bola účtovaná v Slovenskej republike alebo v cene krajiny, resp. poisťovne, v ktorej je poistený tento občan?
nezodpovedaná 17. 10. 2018Alan Suchánekministerka zdravotníctva SR Andrea KalavskáObčan Európskej únie ošetrený v PZS v Slovenskej republike, ktorý má zdravotný preukaz Európskej únie, poskytovateľovi ZS preplatí výkon VšZP. Ako si následne VšZP vyúčtuje výkon od poisťovne v zahraničí, v akej výške?
nezodpovedaná 28. 11. 2018Alan Suchánekministerka zdravotníctva SR Andrea KalavskáVšZP preplatí PZS v SR za ošetrenie občana Európskej únie štátu s EÚ-kartou zdravotné poistenia podľa našich cenníkov. Ako VšZP následne účtuje ošetrenie poistenca jeho domovskej poisťovni?
nezodpovedaná 28. 11. 2018Alan Suchánekministerka zdravotníctva SR Andrea KalavskáAko účtuje VšZP ošetrenie občana Európskej únie s kartou poistenca Európskej únie za ošetrenie v PZS jeho poisťovni? VšZP preplatí PZS v SR za ošetrenie podľa cenníkov v SR. V zahraničí účtujú občanovi diametrálne odlišné ceny ako sú v SR.
nezodpovedaná 28. 11. 2018Alan Suchánekministerka zdravotníctva SR Andrea KalavskáPodľa akých kritérií rozhoduje ministerstvo o podnetoch na rozšírenie zoznamu indikačných centier na biologickú liečbu? Ktorí PZS boli v súčasnom období od marca 2016 navrhnutí a schválení v kategorizačnej komisii?
zodpovedaná 5. 12. 2018Alan Suchánekministerka zdravotníctva SR Andrea KalavskáVšeobecná zdravotná poisťovňa prepláca PZS za zdravotnú starostlivosť cenu podľa našich cien. Akú cenu účtuje Všeobecná zdravotná poisťovňa poisťovni občana Európskej únie s kartou Európskej únie ošetreného v SR?
nezodpovedaná 5. 12. 2018Alan Suchánekministerka zdravotníctva SR Andrea KalavskáVšeobecná zdravotná poisťovňa zaplatí PZS v SR za ošetrenie občana Európskej únie s kartou Európskej únie cenu podľa cien Všeobecnej zdravotnej poisťovne. Ako účtuje Všeobecná zdravotná poisťovňa preplatenie tohto poskytnutia zdravotnej starostlivosti poisťovni v zahraničí?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.