Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
zodpovedaná 18. 5. 2016Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, energetika a energetická bezpečnosť predstavuje významnú prioritu v regionálnom a celoeurópskom kontexte. Čo je cieľom slovenského predsedníctva v tejto oblasti?
nezodpovedaná 18. 5. 2016Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, energetika a energetická bezpečnosť predstavuje významnú prioritu v regionálnom a celoeurópskom kontexte. Čo je cieľom slovenského predsedníctva v tejto oblasti?
nezodpovedaná 15. 6. 2016Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, Slovensko bude v druhom polroku 2016 predsedať Rade Európskej únie. Ako by ste zhodnotili pripravenosť Slovenskej republiky?
nezodpovedaná 7. 9. 2016Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, môžete nám detailnejšie priblížiť rokovanie s Donaldom Tuskom v Bruseli, ktoré bolo zamerané na prípravu Bratislavského summitu?
nezodpovedaná 21. 9. 2016Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, hospodársky rast na Slovensku by mal v tomto roku dosiahnúť 3,6 %. Zaraďuje nás to medzi najrýchlejšie rastúce ekonomiky v EÚ. Ktorým opatreniam vďačíme za tento úspech?
nezodpovedaná 21. 9. 2016Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, podľa aktuálnej makroekonomickej prognózy by malo naše hospodárstvo rásť na úrovni 3,6 %. Čo považujete za hlavné dôvody takéhoto úspechu?
zodpovedaná 26. 10. 2016Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, ako by ste zhodnotili vzťahy medzi vládou a odbormi na Slovensku?
nezodpovedaná 23. 11. 2016Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán pedseda vlády, môžete nám, prosím, priblížiť závery konferencie V4 o budúcnosti EÚ konanej v Bratislave?
zodpovedaná 30. 11. 2016Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, aký odkaz pre mladú generáciu plynie zo života štátnika a politika Alexandra Dubčeka?
nezodpovedaná 30. 11. 2016Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, aký odkaz pre mladú generáciu plynie zo života štátnika a politika Alexandra Dubčeka?
nezodpovedaná 22. 3. 2017Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda, aké sú vaše očakávania zo summitu Európskej únie, ktorý sa uskutoční 25. marca v Ríme?
nezodpovedaná 22. 3. 2017Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán pedseda vlády, z vašej iniciatívy sa vo Varšave stretli premieri krajín V4 na mimoriadnom summite, kde hlavnou témou bola dvojitá kvalita potravín v krajinách EÚ. Môžete nám priblížiť závery z tohto summitu?
zodpovedaná 29. 3. 2017Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, môžete nám priblížiť závery rímskeho summitu?
nezodpovedaná 5. 4. 2017Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, aktivovaním článku 50 zmluvy o Európskej únii Spojené kráľovstvo oficiálne iniciovalo proces vystúpenia z Európskej únie. Ako chcete zabezpečiť ochranu práv našich občanov žijúcich v Spojenom kráľovstve?
nezodpovedaná 10. 5. 2017Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, slovenskej ekonomike sa darí, musí však riešiť problémy s nedostatkom pracovníkov vo viacerých odvetviach. Aké opatrenia vláda v tejto oblasti pripravuje?
nezodpovedaná 10. 5. 2017Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, pokles dlhu aj deficitu verejných financií v minulom roku je dôkazom zodpovednej politiky vlády. Aký vplyv to bude mať na životnú úroveň ľudí?
nezodpovedaná 17. 5. 2017Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, bola vyhlásená historicky prvá výzva na čerpanie eurofondov pre mimovládne organizácie na projekty proti korupcii. Môžete nám ju priblížiť?
nezodpovedaná 14. 6. 2017Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, chceme patriť do jadra Európskej únie?
nezodpovedaná 13. 9. 2017Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, aké opatrenia robí vláda pre to, aby sa znižovali jednotlivé regionálne rozdiely?
nezodpovedaná 13. 9. 2017Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, čo plánuje vláda v otázke znižovania regionálnych rozdielov?
nezodpovedaná 11. 10. 2017Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, na pôde Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre ste sa pri príležitosti osláv 65. výročia jej založenia vyjadrili: "Musíme znova roztočiť koleso slovenského pôľnohospodárstva". Ako ste to mysleli?
nezodpovedaná 11. 10. 2017Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoV Bratislave sa v piatok 13. októbra uskutoční summit venovaný dvojakej kvalite potravín. Aké sú vaše očakávania?
zodpovedaná 11. 10. 2017Peter Náhlikpodpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter PellegriniVážený pán podpredseda, navrhli ste zmenu zákona o verejnom obstarávaní, podľa ktorej môžu verejní obstarávatelia dávať vysokým školám zákazky s nízkou alebo podlimitnou hodnotou bez verejného obstarávania. Aké sú vaše očakávania?
zodpovedaná 18. 10. 2017Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, ako hodnotíte závery summitu za rovnakú kvalitu potravín pre všetkých, ktorý sa konal v Bratislave?
nezodpovedaná 29. 11. 2017Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, môžete nám priblížiť, ako hodnotíte rokovania s čínskym premiérom Li Kche-ćchiangom?
nezodpovedaná 31. 1. 2018Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, ako hodnotíte stretnutie V4 v Budapešti?
zodpovedaná 7. 2. 2018Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, chystáte sa podporiť slovenských poľnohospodárov. Môžete túto pomoc bližšie špecifikovať?
nezodpovedaná 9. 5. 2018Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, ako hodnotíte naše vzťahy s Nemeckom po vašom nedávnom stretnutí s nemeckou kancelárkou?
nezodpovedaná 9. 5. 2018Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Peter PellegriniVážený pán premiér, ako vnímate vzťahy vlády a ZMOSu?
nezodpovedaná 16. 5. 2018Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, na stretnutí s rektormi vysokých škôl ste otvorili diskusiu o ich možnom zlučovaní. Môžete nám ju priblížiť?
nezodpovedaná 16. 5. 2018Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, aké výhody by vyplývali z možného zlúčenia niektorých vysokých škôl? Táto téma bola otvorená na vašom stretnutí s rektormi.
nezodpovedaná 20. 6. 2018Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, aké budú naše priority v rámci nášho predsedníctva V4?
zodpovedaná 30. 1. 2019Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, boli ste účastný na zasadnutí Svetového ekonomického fóra vo švajčiarskom Davose? Môžete nám priblížiť témy a závery týchto rokovaní?
nezodpovedaná 30. 1. 2019Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, boli ste účastný na zasadnutí Svetového ekonomického fóra vo švajčiarskom Davose. Môžete nám priblížiť témy a závery týchto rokovaní?
zodpovedaná 6. 2. 2019Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, môžete nám priblížiť stratégiu digitálnej transformácie?
nezodpovedaná 13. 2. 2019Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, tento týždeň prebehlo vaše stretnutie s ministrom zahraničných vecí Spojených štátov amerických. Ako to dopadlo?
nezodpovedaná 3. 4. 2019Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, spolu s ministrom hospodárstva ste absolvovali stretnutie s predstaviteľmi spoločnosti Volkswagen. Môžte nám ho priblížiť?
nezodpovedaná 15. 5. 2019Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, rakúsky kancelár Sebastian Kurz uviedol, že chce zabrániť dostavbe jadrovej elektrárne Mochovce. Zmenilo sa niečo na vašej nedávnej reakcii na toto stanovisko rakúskej strany?
nezodpovedaná 15. 5. 2019Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, rakúsky kancelár Sebastian Kurz nedávno uviedol, že chce zabrániť dostavbe jadrovej elektrárne Mochovce. Zmenilo sa niečo na vašej nedávnej reakcii na toto stanovisko rakúskej strany?
nezodpovedaná 19. 6. 2019Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, ako vidíte perspektívu Slovenska v preprave plynu po vašej návšteve Ruska a vašich rozhovoroch s premiérom Medvedevom a prezidentom Putinom?
nezodpovedaná 11. 9. 2019Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, budete realizovať výjazdové zasadnutia vlády aj vo viac rozvinutých regiónoch?
nezodpovedaná 18. 9. 2019Peter Náhlikdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, plánujete výjazdové rokovania vlády aj v iných, ako menej rozvinutých regiónoch Slovenska?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.