Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 13. 3. 2013Vladislav Petrášdočasne poverený minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Miroslav LajčákMohli by ste konkrétne uviesť, aké kroky boli podniknuté zo strany ministerstva v kauze Mateja Valacha, ktorý bol zadržaný a uväznený 23. augusta 2012 v Teheráne pre podozrenie z jeho členstva v protiiránskej skupine a taktiež uviesť na základe akých skutočností bol vyššie menovaný slovenský občan väznený v Iráne?
nezodpovedaná 13. 3. 2013Vladislav Petrášdočasne poverený minister školstva, vedy, výskumu a športu SR Dušan ČaplovičSpolupracuje Rada pre systémové zmeny v školstve, ako poradný orgán ministra, dostatočne so sociálnymi partnermi a zástupcami tretieho sektoru pri zostavovaní Správy o stave školstva v Slovenskej republike. Ak áno, ktoré konkrétne návrhy týchto subjektov boli pri rokovaniach zohľadnené?
nezodpovedaná 15. 5. 2013Vladislav Petrášdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, neprehodnotí vláda v spolupráci s EK rýchlosť znižovania výdavkov, ktorá v čase recesie alebo malého rastu má tendenciu tlmiť ekonomiku?
nezodpovedaná 11. 12. 2013Vladislav Petrášdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán premiér, efektívny výber daní a postavenie pracovníkov finančnej správy boli hlavnými témami vášho stretnutia s pracovníkmi finančnej správy v Trenčíne. Môžete nám ozrejmiť závery z tohto stretnutia?
nezodpovedaná 4. 2. 2015Vladislav Petrášdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoAko si vedie Slovenská republika v makroekonomickom vývoji v porovnaní s ostatnými štátmi EÚ?
nezodpovedaná 13. 5. 2015Vladislav Petrášdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda, prinesie spoločné zasadnutie vlád SR a ČR nejajé pozitívne zmeny pre prihraničné oblasti SR a ČR?
nezodpovedaná 13. 5. 2015Vladislav Petrášdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda, prinesie spoločné zasadnutie vlád SR a ČR nejaké pozitívne zmeny pre prihraničné oblasti SR a ČR?
nezodpovedaná 27. 5. 2015Vladislav Petrášdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, môžete ozrejmiť, odkiaľ budú finančné zdroje na predstavený druhý sociálny balíček a aký to bude mať vplyv na verejné financie?
nezodpovedaná 23. 9. 2015Vladislav Petrášdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán premiér, ponúka SR riešenie migračnej krízy po rokovaní Európskej rady?
nezodpovedaná 30. 9. 2015Vladislav Petrášdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán premiér, ekonomika SR rastie. Pocítia tento rast aj dôchodcovia a sociálne slabšie skupiny obyvateľov?
nezodpovedaná 18. 11. 2015Vladislav Petrášdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, rozpočet Slovenskej republiky na rok 2016 bol zaradený medzi päť najlepších rozpočtov Európskej únie. Aký význam a prínos bude mať toto hodnotenie pre Slovenskú republiku?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.