Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
zodpovedaná 13. 5. 2020Róbert Pucidočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Igor MatovičPán premiér, ako chcete odškodniť ľudí, ktorí museli ísť do štátnej karantény, prišli tam zdraví, v autobuse alebo na izbe s chorými ochoreli na COVID 19 a niektorí tam v extrémnych prípadoch musia byť aj viac ako mesiac?
nezodpovedaná 13. 5. 2020Róbert Pucidočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Igor MatovičPán premiér, na niekoľkých tlačovkách ste sa chválili zriadením fondu vzájomnej pomoci. Poslala tam peniaze aj vaša manželka, vaši poslanci, rôzni podnikatelia, už je tam nazbieraných k 11.5. vyše 630 000 eur, ale ľudia z tých peňazí ešte nevideli ani euro. Hovorí sa, že kto rýchlo dáva, dvakrát dáva. Na Slovensku žijú desaťtisíce ľudí, ktorí rýchlu pomoc potrebujú, štát ju vypláca pomaly a váš fond vôbec, pričom prvé platby naň prišli už 7.4., teda pred 5. týždňami. Kedy z tohto marketingového nástroja dostanú ľudia peniaze a podľa akého kľúča?
nezodpovedaná 13. 5. 2020Róbert Pucidočasne poverený minister vnútra SR Roman MikulecPán minister, kto je zodpovedný za to, že v štátnej karanténe sú niektorí ľudia už viac ako tridsať dní, pretože tam prišli zdraví, v autobuse alebo na izbe s inými chorými ochoreli na COVID-19? Beriete zodpovednosť za toto zlyhanie na seba alebo ste už voči niekomu vyvodili aj dôsledky? Ak áno, voči komu?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.