Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 7. 9. 2016Róbert Pucipredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, ako hodnotíte naše doterajšie predsedníctvo v Rade EÚ a aký význam má pripravovaný neformálny summit pre Slovensko?
nezodpovedaná 21. 9. 2016Róbert Pucipredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, podľa posledných informácii sa SR v poslednej dobe ekonomicky veľmi dobre darí. Očakáva SR v blízkej budúcnosti príchod nových investorov? Ak áno, príde nejaký aj na východ Slovenska?
nezodpovedaná 26. 10. 2016Róbert Pucipredseda vlády SR Robert FicoPán predseda vlády, ako hodnotíte doterajší priebeh predsedníctva SR v Rade Európskej únie?
nezodpovedaná 8. 2. 2017Róbert Pucipredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, ako hodnotíte neformálny summit EÚ na Malte, ktorého ste sa zúčastnili 3. 2. 2017?
nezodpovedaná 17. 5. 2017Róbert Pucipredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, do Košíc prichádza významná investícia - japonská spoločnosť Minebea Mitsumi. Aký bude jej vlyv na rozvoj regiónu, ako je pripravená vláda pomôcť tejto investícii, a máte vedomosť o ďalších investoroch na východe Slovenska?
nezodpovedaná 6. 9. 2017Róbert Pucipredseda vlády SR Robert FicoVážený pán pedseda vlády, aké výhody bude mať Slovensko, ak budeme v jadre EÚ?
nezodpovedaná 14. 2. 2018Róbert Pucipredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, vláda chystá zjednodušenie čerpania eurofondov. Mohli by ste nám priblížiť o aké opatrenia pôjde?
nezodpovedaná 9. 5. 2018Róbert Pucipredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, minulý týždeň ste spolu s členmi vlády absolvovali výjazdové zasadnutia vlády vo Vranove nad Topľou a v Trebišove. Aké sú závery z týchto zasadnutí? Plánujete v takýchto výjazdoch pokračovať?
nezodpovedaná 16. 5. 2018Róbert Pucipredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, ako hodnotíte vaše pondelkové stretnutie s veľvyslancami EÚ?
nezodpovedaná 13. 6. 2018Róbert Pucipredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, ako vnímate zmenu postoja Angely Merkelovej k migrácii?
nezodpovedaná 12. 9. 2018Róbert Pucipredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, od 1. septembra občania nemusia na úradoch predkladať niektoré doklady. Aké sú prvé skúsenosti s týmto opatrením a ako bude ďalej pokračovať proces debyrokratizácie?
zodpovedaná 19. 9. 2018Róbert Pucipredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, v pondelok 17. 9. 2018 sa uskutočnilo spoločné rokovanie vlád SR a ČR. Aké sú výsledky tohto rokovania?
nezodpovedaná 17. 10. 2018Róbert Pucipredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, Peter Kažimír bol už druhýkrát v tomto roku vyhlásený za najlepšieho ministra. Čo si o tom myslíte a čo to znamená pre Slovensko?
nezodpovedaná 28. 11. 2018Róbert Pucipredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, aký význam majú prijaté antibyrokratické opatrenia vo vzťahu k podnikateľskému sektoru?
nezodpovedaná 6. 2. 2019Róbert Pucipredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, aké budú hlavné témy vášho stretnutia s Angelou Merkelovou?
zodpovedaná 6. 2. 2019Róbert Pucipodpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Richard RašiVážený pán podpredseda, v minulom roku váš úrad podporil viacero firiem a poslal ich do akcelerátorov do USA v rámci tzv. hybridného financovania. Bude tento program pokračovať aj v tomto roku?
nezodpovedaná 6. 2. 2019Róbert Pucipodpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Richard RašiVážený pán podpredseda, ako propagujete výzvy na inteligentné mestá a obce?
nezodpovedaná 13. 2. 2019Róbert Pucipredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, ako hodnotíte stretnutie s kancelárkou Merkelovou?
nezodpovedaná 27. 3. 2019Róbert Pucipredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, ako hodnotíte prvý rok vládnutia novej vlády?
nezodpovedaná 27. 3. 2019Róbert Pucipodpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Richard RašiVážený pán podpredseda vlády, prečo ste sa rozhodli predĺžiť fungovanie informačných poradenských centier do roku 2021?
nezodpovedaná 27. 3. 2019Róbert Pucipodpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Richard RašiVážený pán podpredseda vlády, vznikla Rada vlády pre politickú súdržnosť. Čo bude jej úlohou?
nezodpovedaná 26. 6. 2019Róbert Pucipredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, vláda rokovala o možnostiach financovania rozvoja verejných vodovodov a verejných kanalizácií v SR pre roky 2020-2030. Aké sú ciele tohto dokumentu?
nezodpovedaná 26. 6. 2019Róbert Pucipredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, vláda odsúhlasila prípravu osláv 30. výročia Nežnej revolúcie. Môžete nám, prosím, priblížiť predstavu vlády, ako by tieto oslavy mali prebiehať?
nezodpovedaná 11. 9. 2019Róbert Pucipredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, ako hodnotíte to, že Maroš Šefčovič ostáva vo funkcií podpredsedu Európskej komisie?
nezodpovedaná 16. 10. 2019Róbert Pucipredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, ako hodnotíte svoju návštevu na DOD na Technickej univerzite v Košiciach?
nezodpovedaná 16. 10. 2019Róbert Pucipodpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Richard RašiPán podpredseda, ako sa darí výzve Wifi pre teba? Koľko obcí sa do nej prihlásilo?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.