Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 30. 1. 2013Milan Panáčekpredseda vlády SR Robert FicoAký je predpokladaný termín spustenia dostavby Jadrovej elektrárne Mochovce a aké sú dôvody meškania tejto investície?
nezodpovedaná 30. 1. 2013Milan Panáčekpredseda vlády SR Robert FicoAké aktivity plánuje vláda SR v súvislosti s kandidatúrou SR na ZOH 2022?
nezodpovedaná 26. 3. 2014Milan Panáčekpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, aký je váš názor na zavedenie ekonomických sankcií voči Rusku v súvislosti s ukrajinskou krízou?
nezodpovedaná 4. 6. 2014Milan Panáčekpredseda vlády SR Robert FicoJe predpoklad v nasledujúcich rokoch zvýšenia percentuálneho podielu daní fyzických osôb pre mestá a obce zo štátneho rozpočtu?
nezodpovedaná 23. 9. 2015Milan Panáčekminister vnútra SR Robert KaliňákVážený pán minister vnútra a podpredseda vlády, akým spôsobom sa bude zabezpečovať nanútené schválenie kvót pre jednotlivé krajiny Európskej únie? Mám na mysli rozdelenie utečencov do konkrétnej krajiny, časové vymedzenie platnosti kvót a napr. aj kontrolu dodržiavania.
zodpovedaná 2. 12. 2015Milan Panáčekpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, ako vnímate posun stanovísk niektorých štátov V4 v otázke zavedenia kvót a žaloby na Súdny dvor v Luxemburgu?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.