Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

12
StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 16. 12. 1998Anna Belousovováminister vnútra SR Ladislav PittnerPosilňuje sa zatiaľ južná a západná hranica s ČR. Nezabúdate pán minister na severozápadné Slovensko? V poslednej dobe tu dochádza k znepokojeniu občanov, pretože zaznamenávajú zvýšený pohyb neznámych osôb v blízkosti hraníc.
nezodpovedaná 16. 12. 1998Anna Belousovováminister dopravy a výstavby SR Gabriel PalackaSúčasná vláda obmedzila výstavbu diaľníc. Dopad má tento krok na život konkrétnych občanov konkrétnych miest. Pýtam sa v mene občanov Čadce, kedy reálne bude dostavaný obchvat mesta Čadce? Súčasný stav enormne zaťažuje ovzdušie.
nezodpovedaná 24. 2. 1999Anna Belousovovápredseda vlády SR Mikuláš DzurindaVerím, že poznáte čl. 2 ods. 2 Ústavy SR, preto sa pýtam, či v súvislosti s vaším protiústavným postupon pri zrušení amnestie neuvažujete o svojom odstúpení z funkcie?
nezodpovedaná 24. 2. 1999Anna Belousovováminister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Eduard KukanPrečo ste sa doteraz nestretli s veľvyslancom Juhoslávie na Slovensku. Z akých zdrojov ste získali informácie, na základe ktorých ste dávali vyhlásenia k situácie v Kosove?
nezodpovedaná 24. 2. 1999Anna Belousovovápodpredseda vlády SR pre európske záležitosti, ľudské práva a menšiny Pál CsákyPrebehli rokovania o rozpočte SR, pán podpredseda vlády môžete uviesť aká suma je predbežne navrhnutá pre činnosť CSEMADOK-u?
nezodpovedaná 24. 2. 1999Anna Belousovováminister výstavby a regionálneho rozvoja SR István HarnaAká je vaša koncepcia rozvoja bytovej výstavby (s dôrazom na ekonomicky a soc. slabé regióny, napr. Kysuce, Orava)?
zodpovedaná 7. 4. 1999Anna Belousovovápredseda vlády SR Mikuláš DzurindaAký je váš názor na vývoj situácie v Juhoslávii?
nezodpovedaná 7. 4. 1999Anna Belousovovápredseda vlády SR Mikuláš DzurindaAký je váš názor na použitie kazetových bômb (slúžiacich na likvidáciu "živej sily") vojskami NATO v Juhoslávii pri bombardovaní civilných objektov?
nezodpovedaná 7. 4. 1999Anna Belousovovápredseda vlády SR Mikuláš DzurindaAký je váš názor na menšinovú politiku Maďarskej republiky?
nezodpovedaná 7. 4. 1999Anna Belousovovápredseda vlády SR Mikuláš DzurindaAko ste hlasovali ohľadom rozhodnutia vlády o poskytnutí vzdušného priestoru bojovým lietadlám NATO?
zodpovedaná 7. 4. 1999Anna Belousovováminister kultúry SR Milan KňažkoAko ste hlasovali ohľadom rozhodnutia vlády o poskytnutí vzdušného priestoru bojovým lietadlám NATO?
zodpovedaná 7. 4. 1999Anna Belousovováminister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Eduard KukanAko ste hlasovali ohľadom rozhodnutia vlády o poskytnutí vzdušného priestoru bojovým lietadlám NATO?
nezodpovedaná 7. 4. 1999Anna Belousovovápodpredseda vlády SR pre európske záležitosti, ľudské práva a menšiny Pál CsákyAký je váš názor na menšinovú politiku Maďarskej republiky?
nezodpovedaná 7. 4. 1999Anna Belousovovápodpredseda vlády SR pre ekonomiku Ivan MiklošAký je váš názor na vývoj situácie v Juhoslávii?
nezodpovedaná 7. 4. 1999Anna Belousovováministerka financií SR Brigita SchmögnerováAký je váš názor na vývoj situácie v Juhoslávii?
nezodpovedaná 7. 4. 1999Anna Belousovováminister obrany SR Pavol KanisAko ste hlasovali ohľadom rozhodnutia vlády o poskytnutí vzdušného priestoru bojovým liedadlám NATO?
nezodpovedaná 7. 4. 1999Anna Belousovováminister dopravy a výstavby SR Gabriel PalackaAký je váš názor na vývoj situácie v Juhoslávii?
nezodpovedaná 7. 4. 1999Anna Belousovováminister dopravy a výstavby SR Gabriel PalackaAko ste hlasovali ohľadom rozhodnutia vlády o poskytnutí vzdušného priestoru bojovým liedadlám NATO?
nezodpovedaná 7. 4. 1999Anna Belousovováminister vnútra SR Ladislav PittnerAko ste hlasovali ohľadom rozhodnutia vlády o poskytnutí vzdušného priestoru bojovým liedadlám NATO?
nezodpovedaná 7. 4. 1999Anna Belousovováminister spravodlivosti SR Ján ČarnogurskýAko ste hlasovali ohľadom rozhodnutia vlády o poskytnutí vzdušného priestoru bojovým liedadlám NATO?
nezodpovedaná 7. 4. 1999Anna Belousovováminister vnútra SR Ladislav PittnerlAký je váš názor na vývoj situácie v Juhoslávii?
nezodpovedaná 7. 4. 1999Anna Belousovováminister výstavby a regionálneho rozvoja SR István HarnaAko ste hlasovali ohľadom rozhodnutia vlády o poskytnutí vzdušného priestoru bojovým liedadlám NATO?
nezodpovedaná 7. 4. 1999Anna Belousovováminister obrany SR Pavol KanisAký je váš názor na vývoj situácie v Juhoslávii?
nezodpovedaná 7. 4. 1999Anna Belousovovápodpredseda vlády SR pre európske záležitosti, ľudské práva a menšiny Pavol HamžíkAko ste hlasovali ohľadom rozhodnutia vlády o poskytnutí vzdušného priestoru bojovým liedadlám NATO?
nezodpovedaná 7. 4. 1999Anna Belousovováminister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Eduard KukanAký je váš na vývoj situácie v Juhoslávii?
nezodpovedaná 7. 4. 1999Anna Belousovováminister výstavby a regionálneho rozvoja SR István HarnaAký je váš názor na menšinovú politiku Maďarskej republiky?
nezodpovedaná 7. 4. 1999Anna Belousovovápodpredseda vlády SR pre európske záležitosti, ľudské práva a menšiny Pavol HamžíkAký je váš názor na vývoj situácie v Juhoslávii?
nezodpovedaná 7. 4. 1999Anna Belousovováministerka financií SR Brigita SchmögnerováAko ste hlasovali ohľadom rozhodnutia vlády o poskytnutí vzdušného priestoru bojovým liedadlám NATO?
nezodpovedaná 7. 4. 1999Anna Belousovováminister obrany SR Pavol KanisAký je váš názor na používanie kazetových bômb (určených na likvidáciu "živej sily") vojskami NATO v Juhoslávii?
nezodpovedaná 7. 4. 1999Anna Belousovovápodpredseda vlády SR pre európske záležitosti, ľudské práva a menšiny Pál CsákyAký je váš názor na vývoj situácie v Juhoslávii?
nezodpovedaná 7. 4. 1999Anna Belousovovápodpredseda vlády SR pre ekonomiku Ivan MiklošAko ste hlasovali ohľadom rozhodnutia vlády o poskytnutí vzdušného priestoru bojovým liedadlám NATO?
nezodpovedaná 7. 4. 1999Anna Belousovováminister kultúry SR Milan KňažkoAký je váš názor na vývoj situácie v Juhoslávii?
nezodpovedaná 7. 4. 1999Anna Belousovováminister spravodlivosti SR Ján ČarnogurskýAký je váš názor na vývoj situácie v Juhoslávii?
nezodpovedaná 7. 4. 1999Anna Belousovovápodpredseda vlády SR pre európske záležitosti, ľudské práva a menšiny Pál CsákyAko ste hlasovali ohľadom rozhodnutia vlády o poskytnutí vzdušného priestoru bojovým liedadlám NATO?
nezodpovedaná 7. 4. 1999Anna Belousovováminister výstavby a regionálneho rozvoja SR István HarnaAký je váš názor na vývoj situácie v Juhoslávii?
zodpovedaná 2. 6. 1999Anna Belousovovápredseda vlády SR Mikuláš DzurindaPán predseda vlády, kedy sa stane pre vás prioritou riešenie skutočných každodenných problémov obyvateľov Slovenska, a nie revanšizmus a zvyšovanie napätia v spoločnosti?
nezodpovedaná 2. 6. 1999Anna Belousovovápodpredseda vlády SR pre európske záležitosti, ľudské práva a menšiny Pál CsákyAk ý je váš názor na činnosť Rákócziho zväzu na Slovensku na akciách, ktorého ste sa osobne zúčastňovali?
nezodpovedaná 2. 6. 1999Anna Belousovováminister obrany SR Pavol KanisPán minister, nemyslíte si, že finančné prostriedky, ktoré SR vynaloží na vyslanie slovenskej jednotky do Albánska by bolo vhodnejšie použiť na zriadenie podporného fondu pre vojakov, ktorí v službe utrpeli zranenie s trvalými následkami?
nezodpovedaná 2. 6. 1999Anna Belousovováministerka financií SR Brigita SchmögnerováPani ministerka, ste schopná vyčísliť o koľko (v Sk) budú zvýšené priemerné mesačné náklady pre jednu rodinu v dôsledku účinnosti reštrikčných opatrení súčasnej vlády?
nezodpovedaná 2. 6. 1999Anna Belousovovápodpredseda vlády SR pre európske záležitosti, ľudské práva a menšiny Pál CsákyAký je váš názor na to, že Rákócziho zväz nerešpektuje v rámci svojej organizačnej štruktúry nerešpektuje platne územnosprávne členenie SR, ale má vytvorené župné, miestne regionálne (cezhraničné) organizácie?
nezodpovedaná 2. 6. 1999Anna Belousovovápodpredseda vlády SR pre ekonomiku Ivan MiklošPán podpredseda, aké konkrétne koncepčné rozvojové programy v ekonomike "naštartovala" súčasná vláda za takmer jeden rok svojho vládnutia?
nezodpovedaná 2. 6. 1999Anna Belousovováminister vnútra SR Ladislav PittnerPán minister, ste presvedčený o tom, že novela zákona o štátnej službe príslušníkov Policajného zboru, SIS, ...... neohrozí bezpečnosť občana SR personálnou destabilizáciou týchto zložiek?
nezodpovedaná 2. 6. 1999Anna Belousovovápodpredseda vlády SR Ľubomír FogašPán podpredseda, kedy bude na rokovanie NR SR zaradený návrh "novely zákona o stavebnom sporení"? Vláda sa ním zaoberá od februára tohto roku.
nezodpovedaná 2. 6. 1999Anna Belousovovápodpredseda vlády SR Ľubomír FogašPán podpredseda, prečo je doslova zatajovaná pred poslancami i slovenskou verejnosťou znenie "zákona o používaní jazyka menšín v úradnom styku"?
nezodpovedaná 24. 11. 1999Anna Belousovovápredseda vlády SR Mikuláš DzurindaJe podľa vás dostatočne pokryté financovanie miest a obcí v návrhu rozpočtu?
nezodpovedaná 24. 11. 1999Anna Belousovovápredseda vlády SR Mikuláš DzurindaPrečo sa vašich zahraničných misií nezúčastňuje podpredseda vlády pre integráciu, p. Hamžík?
nezodpovedaná 24. 11. 1999Anna Belousovovápredseda vlády SR Mikuláš DzurindaAké sú konkrétne výsledky vašich zahraničných ciest i "zahraničnej turistiky" vlády vôbec?
nezodpovedaná 24. 11. 1999Anna Belousovovápredseda vlády SR Mikuláš DzurindaJe podľa vás dostatočne pokryté financovanie miest a obcí v rozpočte na rok 2000?
nezodpovedaná 24. 11. 1999Anna Belousovováminister školstva, vedy, výskumu a športu SR Milan FtáčnikKoľko malotriednych škôl na južnom Slvoensku budete rušiť v r. 2000?
nezodpovedaná 24. 11. 1999Anna Belousovovápodpredseda vlády SR pre ekonomiku Ivan MiklošAko hodnotíte prácu ministerky financií p. Schmögnerovej?
12

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.