Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
zodpovedaná 20. 6. 2012Juraj Miškovministerka zdravotníctva SR Zuzana ZvolenskáVo verejnosti opakovane zaznieva "názor", že homosexualita je choroba, na základe toho sa vás chcem opýtať, ak je homosexualita choroba, je liečba homosexuality plne hradená z verejného zdravotného poistenia? V prípade, že len čiastočne alebo vôbec, akou sumou pacienti doplácajú?
nezodpovedaná 19. 9. 2012Juraj Miškovpredseda vlády SR, poverený vedením Ministerstva financií SR Robert FicoPán premiér, ako chcete ľuďom v ťažkej sociálnej situácii zdôvodniť opätovné zavedenie koncesionárskych poplatkov ?
nezodpovedaná 19. 9. 2012Juraj Miškovminister kultúry SR Marek MaďaričPán minister, ako chcete ľuďom v ťažkej sociálnej situácii zdôvodniť opätovné zavedenie koncesionárskych poplatkov?
nezodpovedaná 7. 11. 2012Juraj Miškovpredseda vlády SR, poverený vedením Ministerstva financií SR Robert FicoVážený pán premiér, ktorá zo sľúbovaných istôt je vaša najobľúbenejšia a ktorú máte naopak najmenej rád?
nezodpovedaná 28. 11. 2012Juraj Miškovpredseda vlády SR, poverený vedením Ministerstva financií SR Robert FicoVážený pán premiér, ktorá zo sľubovaných istôt je vaša najobľúbenejšia a ktorú máte naopak najmenej rád?
nezodpovedaná 5. 12. 2012Juraj Miškovpredseda vlády SR, poverený vedením Ministerstva financií SR Robert FicoPán premiér, Správa štátnych hmotných rezerv má vo svojej kapitole na rok 2013 naplánované kapitálové príjmy viac ako 100 miliónov eur. Opozičným poslancom už dva razy po sebe nebolo umožnené vykonať v Správe štátnych hmotných rezerv poslanecký prieskum a predseda Správy štátnych hmotných rezerv nám na výbore nezodpovedal otázku, čo idú predávať v roku 2013 za viac ako 100 mil. eur. Pán premiér, môžete nám vysvetliť, ako plánujete predávať, čiže privatizovať štátne núdzové zásoby ropy a ropných výrobkov?
nezodpovedaná 19. 6. 2013Juraj Miškovpodpredseda vlády a minister financií SR Peter KažimírVážený pán minister, vzhľadom na pripravovanú privatizáciu núdzových zásob ropy a ropných výrobkov, ktoré sú štátnym majetkom vás žiadam o poskytnutie podrobných údajov o objeme, rozložení a finančnej hodnote núdzových zásob, ktoré majú byť predmetom privatizácie.

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.