Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 2. 2. 2011Ladislav Lazárdočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováPani predsedníčka vlády, opakovane ste tvrdili, že vláda pristúpi k predaju len tých spoločností s účasťou štátu, ktoré sú dlhodobo v strate. Prečo v stredu prerokovaný materiál navrhuje privatizovať aj ziskové teplárenské spoločnosti?
nezodpovedaná 2. 2. 2011Ladislav Lazárdočasne poverený minister hospodárstva SR Juraj MiškovDňa 19. 1. 2011 sa vláda uzniesla na vypracovaní analýzy ekonomickej výhodnosti držania akcií štátnych teplárenských spoločností alebo ich predaja. Pán minister, akú kvalitu môže mať analýza vypracovaná za 12 dní?
nezodpovedaná 9. 2. 2011Ladislav Lazárdočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováKoaličný poslanec vás požiadal o zverejnenie politických nominácii do štátnych spoločností, resp. do spoločností s majetkovou účasťou štátu. Chcem sa spýtať kedy, kde a akou formou boli zverejnené tieto informácie?
nezodpovedaná 9. 2. 2011Ladislav Lazárdočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováPred voľbami ste sľubovali občanom odborné nominácie do štátnych spoločností, dnes ste uznali, že to boli politické nominácie. Znamená to, že ste občanom 7 mesiacov klamali?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.