Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 2. 12. 1998Peter Bacominister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Pavel KoncošPrečo ste odvolali generálneho riaditeľa Slovenského pozemkového fondu, ktorého ste navrhli vy osobne len 2 týždne predtým? Alebo to predsa len nie je pravda?
nezodpovedaná 2. 6. 1999Peter Bacominister spravodlivosti SR Ján ČarnogurskýMôžete ovplyvniť stav, keď interné predpisy vydané k zákonu o väzbe sťažujú postavenie osoby vo vyšetrovacej väzbe tak, že tento pobyt je horší ako u osôb odsúdených aj na mimoriadny trest?
nezodpovedaná 2. 6. 1999Peter Bacopodpredseda vlády SR pre európske záležitosti, ľudské práva a menšiny Pavol HamžíkPrezident USA obhajoval pred národom bombardovanie Juhoslávie ako nevyhnutný krok predovšetkým na presadenie strategických záujmov USA v tejto oblasti. O aké záujmy ide, keď podporujete túto agresiu?
nezodpovedaná 2. 6. 1999Peter Bacominister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Eduard KukanPrezident USA vyhllásil, že agresia v Juhoslávii je potrebná predovšetkým pre presadenie záujmov USA v tejto oblasti. Definujte prosím tieto záujmy USA a zdôvodnite prečo má SR podporovať agresora?
nezodpovedaná 20. 10. 1999Peter Bacopredseda vlády SR Mikuláš DzurindaNepokladáte prísľub odstavenia dvoch reaktorov V1 jadrovej elektráne Jaslovské Bohunice a z toho vyplývajúcu ročnú stratu na produkcii a zamestnanosti 15 mld korún v podmienkach roka 2008 za prejav klamania občanov, nekompetentnosti vlády a ohrozenia strategických a národných záujmov Slovenska?
nezodpovedaná 20. 10. 1999Peter Bacominister hospodárstva SR Ľudovít ČernákNepokladáte prísľub odstavenia dvoch reaktorov V1 jadrovejj elektrárne Jaslovské Bohunice, a z toho vyplývajúcu ročnú stratu na produkcii a zamestnanosti 15 mld korún v podmienkach roku 2008 za prejav klamania občanov, nekompetentnosti vlády a ohrozenia strategických a národných záujmov Slovenska?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.