Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 20. 6. 2012Juraj Drobaministerka zdravotníctva SR Zuzana ZvolenskáVo verejnosti opakovane zaznieva "názor", že homosexualita je choroba, na základe toho sa vás chcem opýtať, či je homosexualita podľa súčasných znalostí medicíny kvalifikovaná ako choroba?
zodpovedaná 15. 5. 2013Juraj Drobaminister školstva, vedy, výskumu a športu SR Dušan ČaplovičChystáte sa navštíviť Letnú deaflympiádu v Bulharsku (26. 7. - 4. 8. 2013, Sofia) tak, ako ste svojou návštevou poctili paralympionikov, aby ste sa priamo na mieste presvedčili o kvalitách našich nepočujúcich športovcov, ale aj ich potrebách a neľahkom živote?
nezodpovedaná 19. 6. 2013Juraj Drobaminister školstva, vedy, výskumu a športu SR Dušan ČaplovičChystáte sa navštíviť Letnú deaflympiádu v Bulharsku (26.7.-4.8. 2013, Sofia) tak, ako ste svojou návštevou poctili paralympionikov, aby ste sa priamo na mieste presvedčili o kvalitách našich nepočujúcich športovcov, ale aj ich potrebách a neľahkom živote?
nezodpovedaná 13. 5. 2015Juraj Drobaminister určený spravovaním vecí Ministerstva hospodárstva SR Peter KažimírVážený pán minister hospodárstva, má Slovenská obchodná inšpekcia informácie o výskyte tzv. kazítok v nejakých výrobkoch? Ak áno, mohli by ste, prosím, poskytnúť informácie o ich počte, príp. charaktere (v akom druhu výrobkov sa vyskytli a pod.)? Boli v tejto súvislosti uložené nejaké sankcie alebo boli, resp. sú vedené nejaké súdne spory?
nezodpovedaná 20. 5. 2015Juraj Drobapodpredseda vlády a minister financií SR Peter KažimírVážený pán podpredseda vlády a minister financií, aký je vo finančnom vyjadrení objem pokút a penále, ktoré boli príjmom štátneho rozpočtu v období rokov 2010 až 2014?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.