Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 8. 9. 2010Dušan Bublavýpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováBude vrátené DPH obciam mimo pólov rastu, "z programu rozvoja vidieka os. č. 3" opatrenie číslo 3.4.2 Obnova rozvoja obcí?
nezodpovedaná 3. 11. 2010Dušan Bublavýpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováPani predsedníčka, Európska rada výslovne súhlasila s tým, že členské štáty by mali zaviesť režimy odvodov a daní pre finančné inštitúcie ako rezerva na možné riziká spojené s potencionálnou finančnou krízou. Aký je váš názor?
nezodpovedaná 1. 12. 2010Dušan Bublavýpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováKedy bude vybudované slušné auto parkovisko pre hostí NR SR? Ak nie je v pláne, tak by som dal návrh aby sa vážne pani premiérka zasadila o vyriešenie tohto problému, ktorý má každý návštevník NR SR - aby sme sa už nemuseli hanbiť. Ďakujem za pochopenie.
nezodpovedaná 8. 12. 2010Dušan Bublavýpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováPani premiérka, nie sú vaše vyhlásenia k voľbe generálneho prokurátora snahou o obmedzenie samostatnosti výkonu mandátu poslancov?
zodpovedaná 9. 2. 2011Dušan Bublavýminister dopravy a výstavby SR Ján FigeľKedy bude vybudované slušné parkovisko pre autá hosťov a návštevy Národnej rady Slovenskej republiky a Bratislavského hradu: Zaoberalo sa touto otázkou ministerstvo?
nezodpovedaná 30. 3. 2011Dušan Bublavýpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováTesne pred voľbami ste sľúbili, že v prípade účasti vo vláde nebudete privatizovať. Patrí k vami prezentovanej novej politickej kultúre zabúdať na vlastné slová?
nezodpovedaná 18. 5. 2011Dušan Bublavýpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováŠalamúnske riešenie ministra Mikloša predpokladá preloženie zodpovednosti za naplnenie pokladní miestnej samosprávy na plecia daňových poplatníkov. Je nutné zvýšenie dane z nehnuteľností?
nezodpovedaná 18. 5. 2011Dušan Bublavýpodpredseda vlády a minister financií SR Ivan MiklošPán minister, je potrebné zvýšenie dane z nehnuteľností až o 50 %. Opäť si to musia odniesť ľudia?
nezodpovedaná 25. 5. 2011Dušan Bublavýpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováČo vám naznačilo pískanie starostov a primátorov voči vašej osobe na rokovaní ZMOSU?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.