Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 13. 10. 2010Natália Blahováminister hospodárstva SR Juraj MiškovAké zmeny očakávate tým, že vo vládnom návrhu zákona o dotáciách sa navrhuje 51 % spoluúčasť obce a neziskovej organizácie?
zodpovedaná 25. 5. 2011Natália Blahováminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálAké pozitívne zmeny prinesie Zákonník práce pre zamestnancov a zamestnávateľov?
nezodpovedaná 25. 5. 2011Natália Blahováminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálAký prínos pre občana budú mať zmeny z dielne MPSVaR týkajúce sa druhého dôchodkového piliera?
nezodpovedaná 25. 5. 2011Natália Blahováminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálV súvislosti s navrhovanými zmenami v II. dôchodkom pilieri, ktoré pripravuje ministerstvo práce, by som poprosila o vysvetlenie, čím bude nové riešenie lepšie ako doterajší systém?
nezodpovedaná 25. 5. 2011Natália Blahováminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálProsím pána ministra, aby ozrejmil, aké zmeny pripravuje MPSVaR v súvislosti s druhým dôchodkovým pilierom?
nezodpovedaná 6. 7. 2011Natália Blahováminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálJe pravdou, že o potrebe zvýšenia veku odchodu do dôchodku hovorila už analýza ministerstva práce, sociálnych vecí z roku 2008, teda v čase, kedy bola ministerkou pani Tomanová?
nezodpovedaná 6. 7. 2011Natália Blahováminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálČo si myslíte o správaní p. Fica a strany Smer - najskôr tvrdili, že II. dôchodkový pilier potrebuje stabilitu, no po schválení vládneho návrhu na tlačovej besede vyhlásili, že ak sa Smer dostane do vlády, II. pilier čakajú zmeny. Čo by to znamenalo?
nezodpovedaná 6. 7. 2011Natália Blahováminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálOpozícia už avizovala, že nepodporí váš návrh zvyšovania dôchodkového veku. Ako to vnímate?
nezodpovedaná 6. 7. 2011Natália Blahováminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálAko by vyzerala valorizácia podľa dôchodkovej inflácie, keby mala platiť od januára 2012?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.