Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 30. 1. 2013Ľubomír Želiezkadočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán premiér, mohli by ste nám priblížiť váš názor na kandidatúru Slovenskej republiky na ZOH 2022, ktoré by sa mali uskutočniť v spolupráci s Poľskom? Za akých podmienok je kandidatúra reálna?
nezodpovedaná 15. 5. 2013Ľubomír Želiezkadočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda. Aké prorastové opatrenia realizuje vláda pre rast slovenskej ekonomiky?
nezodpovedaná 4. 12. 2013Ľubomír Želiezkadočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán premiér, mohli by ste nás oboznámiť s významom účasti SR na summite 16 krajín strednej a východnej Európy a Číny, ktorý sa uskutočnil v Rumunsku minulý týždeň a kde okrem iného ste sa stretli aj s čínskym premiérom?
nezodpovedaná 2. 7. 2014Ľubomír Želiezkadočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán premiér, v akom časovom horizonte môžu občania Slovenskej republiky očakávať zavedenie jednotlivých opatrení z balíčka na zlepšenie životnej úrovne?
nezodpovedaná 15. 10. 2014Ľubomír Želiezkadočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán premiér, ako je vláda SR pripravená na možné krátenie plynu vzhľadom na bližiace sa zimné obdobie?
nezodpovedaná 26. 11. 2014Ľubomír Želiezkadočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán premiér, sociálna ekonomika pre dlhodobo nezamestnaných je kľúčovým problémom v Národnej stratégii zamestnanosti. Môžete nás, prosím, informovať aké opatrenia zvažuje vláda prijať?
nezodpovedaná 10. 12. 2014Ľubomír Želiezkadočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, považujete podmienky, za ktorých bola prenajatá vodná elektráreň Gabčíkovo Slovenským elektrárňam, za výhodné pre Slovenskú republiku?
zodpovedaná 11. 2. 2015Ľubomír Želiezkadočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, spoločne s premiérom Maďarska ste tento týždeň otvorili zrekonštruovaný ropovod Adria. Aký prínos má pre Slovensko a región celej strednej Európy táto rekonštrukcia?
nezodpovedaná 17. 6. 2015Ľubomír Želiezkadočasne poverený minister vnútra SR Robert KaliňákVážený pán minister, koncom roka 2013 ste predstavili projekt celoplošného rozmiestnenia síl a prostriedkov hasičských jednotiek na Slovensku s víziou podpory činnosti dobrovoľných hasičov. Aké sú doterajšie konkrétne výsledky plnenia úloh uvedených v projekte?
nezodpovedaná 17. 6. 2015Ľubomír Želiezkadočasne poverený minister kultúry SR Marek MaďaričVážený pán minister, v tomto roku 28. októbra uplynie 200 rokov od narodenia Ľudovíta Štúra. Aké aktivity zorganizuje ministerstvo kultúry, resp. ktoré podporí v rámci osláv venovaných výročiu narodenia Ľudovíta Štúra?
nezodpovedaná 30. 9. 2015Ľubomír Želiezkadočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, vláda splnila ďalšie opatrenia z druhého sociálneho balíčka, ako vnímate význam tohto posledného opatrenia, konkrétne príspevok na zatepľovanie domov pre domácnosti?
nezodpovedaná 25. 11. 2015Ľubomír Želiezkadočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, môžete nás informovať o výsledkoch včerajšieho zasadnutia Bezpečnostnej rady SR, z pohľadu aktuálnej bezpečnostnej situácie na Slovensku?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.