Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
zodpovedaná 16. 5. 2018Martin Poliačikministerka školstva, vedy, výskumu a športu SR Martina LubyováPani ministerka, akým spôsobom sa chcete postaviť k tomu, ak budú náklady na duálne vzdelávanie narastať po roku 2021 a prečo si myslíte, že je Vami navrhnutý model dlhodobo udržateľný?
zodpovedaná 16. 5. 2018Martin Poliačikministerka školstva, vedy, výskumu a športu SR Martina LubyováPani ministerka, je v rámci Národného plánu vzdelávania zámer sprísniť pravidlá hodnotenia akademických publikácií so zámerom predchádzať titulom na základe publikovania v predátorských časopisoch. Plánuje s v tejto súvislosti zaviesť ranking vo vedeckej databáze SCOPUS podľa kvartilov?
zodpovedaná 16. 5. 2018Martin Poliačikministerka školstva, vedy, výskumu a športu SR Martina LubyováPani ministerka, náklady na reformu duálneho vzdelávanie 35 miliónov eur na 4 roky sú už zahrnuté v predpokladaných nákladoch 120 miliónov na realizáciu Národného plánu pre vzdelávanie?
nezodpovedaná 16. 5. 2018Martin Poliačikministerka školstva, vedy, výskumu a športu SR Martina LubyováPani ministerka, v súvislosti s novým systémom akreditácií pre vysoké školy, akým spôsobom bude ošetrené obdobie 16 mesiacov súbehu agentúry a akreditačnej komisie, aby nevznikali kompetenčné spory?
nezodpovedaná 16. 5. 2018Martin Poliačikministerka školstva, vedy, výskumu a športu SR Martina LubyováPani ministerka, akým spôsobom bude obsadená akreditačná agentúra? Ako bude zabezpečená vysoká odbornosť jej členov? Budete sa snažiť, aby sa v nej uplatnil aj pohľad odborníkov zo zahraničia?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.