Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 8. 9. 2010Miroslav Beblavýdočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováAké sú priority vlády v oblasti zlučovania orgánov štátnej správy, napríklad PMÚ SR a ÚVO SR alebo regulátorov v oblasti dopravy, telekomunikácii, pošty a sieťových odvetví?
nezodpovedaná 8. 9. 2010Miroslav Beblavýdočasne poverený minister školstva, vedy, výskumu a športu SR Eugen JurzycaAké sú vaše zámery v oblasti financovania záujmovej školskej činnosti? Ako zabezpečíte hospodárne využívanie verejných prostriedkov?
nezodpovedaná 13. 10. 2010Miroslav Beblavýdočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováPani premiérka, v čom sa váš štýl vládnutia líši od vášho predchodcu. Mohli by te to ilustrovať na otázke povodní?
nezodpovedaná 13. 10. 2010Miroslav Beblavýdočasne poverený minister obrany SR Ľubomír GalkoAké je po 100 dňoch systémové poučenie z kšeftov, ktoré ste odhalili? Aké systémové kroky v tejto súvislosti pripravujete?
nezodpovedaná 13. 10. 2010Miroslav Beblavýdočasne poverená ministerka spravodlivosti SR Lucia ŽitňanskáPani ministerka, aké opatrenia chystáte v súvislosti s kauzou väzňa, ktorý sa dopustil pri vychádzke násilnej trestnej činnosti?
nezodpovedaná 1. 12. 2010Miroslav Beblavýdočasne poverená ministerka spravodlivosti SR Lucia ŽitňanskáŠtefan Harabin nezverejnil majetkové priznania sudcov za rok 2009. Je to podľa vás v poriadku? Aká je výpovedná hodnota týchto priznaní?
nezodpovedaná 1. 12. 2010Miroslav Beblavýdočasne poverený minister financií SR Ivan MiklošV médiách ste uviedli, že ste po nástupe na MF SR dokázali za niekoľko mesiacov ušetriť milióny eur. Koľko presne a ako ste ušetrili?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.