Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 8. 9. 2010Pavol Gogadočasne poverený minister dopravy SR Ján FigeľVážený pán minister, koľko ľudí príde o prácu na SLovensku v dôsledku zastavenia výstavby diaľnic vašou vládou?
nezodpovedaná 13. 10. 2010Pavol Gogadočasne poverený minister dopravy SR Ján FigeľAký bude dopad zdraženia diaľničných známok na odklon dopravy zo spoplatnených úsekov? Aký bude dopad na peňaženky bežných občanov - motoristov?
nezodpovedaná 3. 11. 2010Pavol Gogadočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováPani premiérka, v súvislosti s voľbou generálneho prokurátora ste naznačili podmienenie zotrvania vo funkcií dohodou koalície v predmetnej otázke. Nie je to priskoro?
zodpovedaná 1. 12. 2010Pavol Gogadočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováPani premiérka, akú politickú symboliku vo vás vyvoláva účasť Slovenska na zárukách pre svoj reformný vzor Írsko?
nezodpovedaná 8. 12. 2010Pavol Gogadočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováPani predsedníčka vlády, v nedeľu ste zastávali tajnú voľbu generálneho prokurátora. Prečo v pondelok účelovú zmenu zákonov?
nezodpovedaná 9. 2. 2011Pavol Gogadočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováPani predsedníčka vlády, existujú vážne pochybnosti, či v marci dokážete v EÚ obhájiť záujmy občanov SR na nezvyšovaní veku odchodu do dôchodku. Máte na uvedené názor?
nezodpovedaná 30. 3. 2011Pavol Gogadočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováAko hodnotíte vlastnú pozíciu vo vláde, v ktorej nie je možné realizovať váš predvolebný sľub neprivatizovať?
nezodpovedaná 30. 3. 2011Pavol Gogadočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováMaďarská vláda odmietla skoré zaoberanie sa návrhom zmluvy o dvojitom občianstve z dielne vašej vlády. Čo k uvedenému môžete povedať?
nezodpovedaná 18. 5. 2011Pavol Gogadočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováMaďarská strana odmietla návrh zmluvy o dvojitom občianstve z dielne vašej vlády. Čo k uvedenému môžete povedať?
nezodpovedaná 25. 5. 2011Pavol Gogadočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováPodpredseda NR SR Pavol Hrušovský v nedeľnej televíznej relácií priznal účelovosť zmeny voľby generálneho prokurátora. Určila podľa vás koalícia správny postup?
nezodpovedaná 1. 6. 2011Pavol Gogadočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováČo je motívom urýchlenej verejnej voľby generálneho prokurátora?
nezodpovedaná 6. 7. 2011Pavol Gogadočasne poverený minister financií SR Ivan MiklošVážený pán minister, je podľa vás správne, že rezort financií vyplatí za I. polrok odmeny pre svojich zamestnancov v celkovej výške 800 000 eur, čo je takmer 1 240 eur na zamestnanca rezortu, keď im boli vyplatené odmeny aj na konci roka?
nezodpovedaná 7. 9. 2011Pavol Gogadočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováUmožňuje vaša reálna pozícia vo vláde konať vo veci kauzy Daňového riaditeľstva v Košiciach?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.