Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 30. 1. 2013Michal Lukšadočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoV čom spočívajú problémy dostavby Jadrovej elektrárne Mochovce?
nezodpovedaná 6. 2. 2013Michal Lukšadočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán premiér, EÚ aktuálne intenzívne rieši otázku obchodných vzťahov s tzv. rýchlo sa rozvíjajúcimi krajinami, ako napríklad Vietnam, Brazília, Argentína. Aký je postoj SR k prehlbovaniu ekonomickej spolupráce s týmito štátmi?
nezodpovedaná 4. 2. 2015Michal Lukšadočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, môžete nám objasniť pohľad vývoja makroekonomiky SR a krajín eurozóny v roku 2015?
zodpovedaná 20. 5. 2015Michal Lukšadočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, rast slovenskej ekonomiky v prvom štvrťroku 2015 bol podľa Eurostatu najrýchlejší v eurozóne. Je tento trend udržateľný aj do budúcna?
nezodpovedaná 20. 5. 2015Michal Lukšadočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, rast slovenskej ekonomiky v prvom štvrťroku 2015 bol podľa Eurostatu najrýchlejši v eurozóne. Je tento trend udržateľný aj do budúcna?
nezodpovedaná 17. 6. 2015Michal Lukšadočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, na nedávnej besede bola spomínaná zlepšujúca sa ekonomická kondícia štátu. Môžete nám ozrejmiť, ako sa tento zlepšujúci stav premietne do života našich občanov?
nezodpovedaná 24. 6. 2015Michal Lukšadočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, v súčasnosti vláda Slovenskej republiky ponúka možnosť viacerých opatrení, ktoré by mali dopomôcť znevýhodneným uchádzačom o zamestnanie pri hľadaní zamestnania. Môžete nás, prosím, informovať, nakoľko sú tieto opatrenia účinné pri zvyšovaní zamestnanosti?
nezodpovedaná 24. 6. 2015Michal Lukšadočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, v súčasnosti vláda Slovenskej republiky ponúka možnosť viacerých opatrení, ktoré by mali dopomôcť znevýhodneným uchádzačom o zamestnanie pri hľadaní zamestnania. Môžete nás, prosím, informovať nakoľko sú tieto opatrenia účinné pri zvyšovaní zamestnanosti?
nezodpovedaná 23. 9. 2015Michal Lukšadočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, je zrejmé, že povinné kvóty na území našej republiky realizované nebudú. Ako bude SR postupovať v prípade, že aktívne vstúpime do právneho sporu s Bruselom? Je SR pripravená akceptovať prípadné sankcie zo strany EÚ?
nezodpovedaná 23. 9. 2015Michal Lukšadočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, je zrejmé, že poviné kvóty na území našej republiky realizované nebudú. Ako bude SR postupovať v prípade, že aktívne vstúpime do právneho sporu s Bruselom? Je SR pripravená akceptovať prípadné sankcie zo strany EÚ?
nezodpovedaná 30. 9. 2015Michal Lukšadočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, v rámci druhého sociálneho balíčka, ktorý predstavila vláda SR, je spomínaná fakturácia bez DPH medzi dodávateľmi v stavebníctve. Chystá vláda aj iné opatrenia, ktoré by zamedzili prípadným nadmerným odpočtom?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.