Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 7. 12. 2016Jana Vaľovápredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, aj napriek snahe niektorých opozičných poslancov znižovať kredit vlády a parlamentu, vyšiel v denníku SME prieskum, že sa deje opak, že vláde a parlamentu verí čoraz viac obyvateľov Slovenska? Ako to vnímate?
nezodpovedaná 8. 2. 2017Jana Vaľovápredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, je pre Slovenskú republiku dôležitá spolupráca v rámci V4 v súvislosti s presadzovaním návrhov riešení v rámci EÚ?
nezodpovedaná 6. 9. 2017Jana Vaľovápredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, môžete viac priblížiť vašu iniciatívu zakotviť sociálne práva v Ústave SR?
nezodpovedaná 11. 10. 2017Jana Vaľovápredseda vlády SR Robert FicoPán predseda vlády, ako mienite postupovať za presadenie rovnakej kvality výrobkov a potravín v EÚ?
nezodpovedaná 30. 1. 2019Jana Vaľovápredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, mohli by ste nás, prosím, informovať aký bol záver výsledkov rokovaní po stretnutí s pani ministerkou vnútra Denisou Sakovou?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.