Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

1234
StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 13. 12. 2006Branislav Bačíkpodpredseda vlády a minister financií SR Ján PočiatekPán minister, je reálne prijať euro v roku 2009?
nezodpovedaná 7. 2. 2007Branislav Bačíkpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, chcem sa vás spýtať, či pripravujete nejaké zmeny v systéme ročného zúčtovania zdravotného poistenia, ktoré je verejnosťou negatívne vnímané?
zodpovedaná 7. 2. 2007Branislav Bačíkminister hospodárstva SR Ľubomír JahnátekVážený pán minister, chcem sa vás spýtať, že či ministerstvo skutočne plánuje výstavbu 5. bloku jadrovej elektrárne v Mochovciach? Ak áno, tak v akom časovom horizonte?
nezodpovedaná 21. 3. 2007Branislav Bačíkpredseda vlády SR Robert FicoČo si myslíte o investícii spoločnosti Samsung Electronics na Slovensku?
nezodpovedaná 21. 3. 2007Branislav Bačíkpredseda vlády SR Robert FicoAko by ste zhodnotili rokovanie Európskej rady ku klimatickým zmenám a energetike?
nezodpovedaná 21. 3. 2007Branislav Bačíkpredseda vlády SR Robert FicoVidíte ešte vo vláde SR nejaké možnosti pomôcť mladým ľuďom a mladým rodinám v SR?
nezodpovedaná 21. 3. 2007Branislav Bačíkpodpredseda vlády SR pre ľudské práva a menšiny Dušan ČaplovičAko hodnotíte európsky týždeň boja proti rasizmu, ktorý začal pred pár dňami v 42. krajinách Európy?
nezodpovedaná 21. 3. 2007Branislav Bačíkminister obrany SR František KašickýČo si myslíte o počtoch a stave právnikov pôsobiacich v rezorte vášho ministerstva?
nezodpovedaná 21. 3. 2007Branislav Bačíkminister hospodárstva SR Ľubomír JahnátekAko hodnotíte stav a prílev zahraničných investícií na Slovenskko?
nezodpovedaná 21. 3. 2007Branislav Bačíkminister dopravy a výstavby SR Ľubomír VážnyČo si myslíte o prepustení p. Kaššáka Jána, Ing. v roku 2003 z pozície generálneho riaditeľa Slovenskej správy letísk, ktorého odvolal váš predchodca p. Prokopovič?
nezodpovedaná 28. 3. 2007Branislav Bačíkpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, ako ovplyvní prijatie novely Zákonníka práce podnikateľskú sféru v SR?
nezodpovedaná 28. 3. 2007Branislav Bačíkpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, aké vidíte ďalšie možnosti na rozvoj menej rozvinutých regiónov Slovenska?
nezodpovedaná 28. 3. 2007Branislav Bačíkminister hospodárstva SR Ľubomír JahnátekVážený pán minister, uvažuje Ministerstvo hospodárstva SR o rozvoji alternatívnych zdrojov energie na našom území a ich podpore nielen pre právnické osoby, ale i pre fyzické osoby?
nezodpovedaná 28. 3. 2007Branislav Bačíkminister vnútra SR Robert KaliňákVážený pán minister, v súvislosti s náročnou prácou príslušníkov PZ SR, ktorí sú vo výkone, neuvažujete v budúcom roku so zvýšením ich platov?
nezodpovedaná 9. 5. 2007Branislav Bačíkpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, ako hodnotíte Vašu návštevu v Rusku?
zodpovedaná 9. 5. 2007Branislav Bačíkminister hospodárstva SR Ľubomír JahnátekVážený pán mnister, neuvažuje vaše ministerstvo o väčšom rozvoji alternatívnych zdrojov energie na našom území a ich podpore nielen pre právnické osoby, ale i pre fyzické osoby?
nezodpovedaná 9. 5. 2007Branislav Bačíkminister vnútra SR Robert KaliňákVážený pán minister, v súvislosti s náročnou prácou príslsušníkov PZ SR, ktorí sú vo výkone, neuvažujete v budúcom roku so zvýšením ich platov?
nezodpovedaná 16. 5. 2007Branislav Bačíkpredseda vlády SR Robert FicoAko hodnotíte stav a podmienky pre život mladých rodín na Slovensku?
zodpovedaná 16. 5. 2007Branislav Bačíkminister dopravy a výstavby SR Ľubomír VážnyVážený pán minister, ako hodnotíte súčasný stav výstavby diaľníc na Slovensku?
nezodpovedaná 16. 5. 2007Branislav Bačíkminister výstavby a regionálneho rozvoja SR Marian JanušekVážený pán minister, ako hodnotíte súčasný stav v slovenskom stavebníctve?
nezodpovedaná 16. 5. 2007Branislav Bačíkminister školstva, vedy, výskumu a športu SR Ján MikolajVážený pán minister, čo si myslíte o názoroch médií, že kvalita vzdelávania na Slovensku sa zhoršuje a že maturanti toho vedia čoraz menej?
nezodpovedaná 16. 5. 2007Branislav Bačíkminister kultúry SR Marek MaďaričČo si myslíte, pán minister, o súčasnom stave médií v SR a o ich etickom, resp. neetickom správaní voči vláde SR?
nezodpovedaná 16. 5. 2007Branislav Bačíkminister zdravotníctva SR Ivan ValentovičVážený pán minister, neuvažujete o zmene v systéme ročného zúčtovania zdravotného poistenia?
nezodpovedaná 16. 5. 2007Branislav Bačíkpodpredseda vlády SR pre ľudské práva a menšiny Dušan ČaplovičČo si myslíte o stave mladých vedeckých pracovníkov na Slovensku?
nezodpovedaná 20. 6. 2007Branislav Bačíkpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, ako hodnotíte závery summitu G8?
nezodpovedaná 20. 6. 2007Branislav Bačíkpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, čo si myslíte o návrhu prezidenta Putina, aby USA postavili radar v Azerbajdžane a nie v Poľsku a v Čechách?
nezodpovedaná 20. 6. 2007Branislav Bačíkminister dopravy a výstavby SR Ľubomír VážnyVážený pán minister, ako hodnotíte myšlienku Bruselu používať v EÚ tzv. "zelené autá"?
nezodpovedaná 20. 6. 2007Branislav Bačíkminister kultúry SR Marek MaďaričV akom horizonte, podľa vášho názoru, pán minister, prejdeme v SR na plné digitalizovanú televíziu a aký je stav príprav na tento prechod?
nezodpovedaná 20. 6. 2007Branislav Bačíkminister obrany SR František KašickýVážený pán minister, aký je stav a potreby právnikov a lekárov v Armáde SR?
nezodpovedaná 20. 6. 2007Branislav Bačíkminister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Ján KubišVážený pán minister, ako to vyzerá so zrušením víz pre Slovákov potrebných pre vstup do USA?
nezodpovedaná 27. 6. 2007Branislav Bačíkpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, neuvažuje vládla SR o zrušení ročného zúčtovania zdravotného poistenia, ktoré ako také je verejnosťou negatívne vnímané?
nezodpovedaná 27. 6. 2007Branislav Bačíkpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, uvažuje vláda SR v súvislosti s mimoriadnymi udalosťami, ktoré v minulom týždni postihli Slovensko, vyčleniť nejaké finančné prostriedky na odškodnenie postihnutých obcí a občanov SR?
nezodpovedaná 27. 6. 2007Branislav Bačíkpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, uvažuje vláda SR v súvislosti s mimoriadnymi udalosťami, ktoré v minulom týždni postihli Slovensko, vyčleniť nejaké finančné prostriedky na odškodnenie postihnutých obcí a občanov SR?
zodpovedaná 27. 6. 2007Branislav Bačíkminister kultúry SR Marek MaďaričVážený pán minister, čo si myslíte o účinkovaní slovenských hercov v americkom filme "Hostel 2", ktorý uráža a znevažuje Slovensko?
nezodpovedaná 27. 6. 2007Branislav Bačíkminister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Ján KubišVážený pán minister, ako to vyzerá s možnosťou zrušenia víz pre občanov SR zo strany USA?
nezodpovedaná 27. 6. 2007Branislav Bačíkpodpredsedníčka vlády a ministerka práce, sociálnych vecí a rodiny SR Viera TomanováVážená pani ministerka, ako dopadla analýza právnych dôsledkov zmien (zníženia) sadzieb príspevkov na starobné dôchodkové sporenie a aké sú jej právne závery?
nezodpovedaná 27. 6. 2007Branislav Bačíkminister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Miroslav JureňaVážený pán minister, ako hodnotíte vývoj poľnohospodárstva z pohľadu pestovania nových plodín na Slovensku za rok 2006 a za I. polrok 2007?
nezodpovedaná 27. 6. 2007Branislav Bačíkminister obrany SR František KašickýVážený pán minister, aký je stav vojenskej techniky v armáde SR a jej potreby obmeny (výmeny)?
nezodpovedaná 12. 9. 2007Branislav Bačíkpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, čo si myslíte o platenej spolupráci niektorých slovenských novinárov s "PR agentúrami"?
nezodpovedaná 12. 9. 2007Branislav Bačíkpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, čo si myslíte o nekalých praktikách slovenských médií? Ďakujem za odpoveď.
nezodpovedaná 12. 9. 2007Branislav Bačíkpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, čo si myslíte o sociálnej a bytovej situácii mladých ľudí na Slovensku?
nezodpovedaná 12. 9. 2007Branislav Bačíkminister kultúry SR Marek MaďaričVážený pán minister, čo si myslíte o vyhotovovaní článkov pre niektorých slovenských novinárov "PR agentúrami"?
nezodpovedaná 12. 9. 2007Branislav Bačíkminister obrany SR František KašickýVážený pán minister, aká je v súčasnosti situácia našej vojenskej účasti na zahraničných misiách a koľko vojakov máme v súčasnosti v zahraničí?
nezodpovedaná 12. 9. 2007Branislav Bačíkminister hospodárstva SR Ľubomír JahnátekVážený pán minister, aký je stav podnikateľského prostredia v súčasnosti v SR?
nezodpovedaná 12. 9. 2007Branislav Bačíkminister vnútra SR Robert KaliňákVážený pán minister, v akom stave je zabezpečenie našej východnej hranice s Ukrajinou a ako je hodnotené Európskou úniou?
nezodpovedaná 19. 9. 2007Branislav Bačíkpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, čo si myslíte o tom, že slovenské médiá sa začali vo veľkom venovať téme prezidentských volieb v SR?
zodpovedaná 19. 9. 2007Branislav Bačíkminister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Miroslav JureňaVážený pán minister, čo plánuje vaše ministerstvo urobiť v budúcnosti pre záchranu a rozvoj vinárstva na Slovensku?
nezodpovedaná 19. 9. 2007Branislav Bačíkminister vnútra SR Robert KaliňákVážený pán minister, aká je pripravenosť Slovenska na vstup do Schengenského priestoru?
nezodpovedaná 19. 9. 2007Branislav Bačíkminister hospodárstva SR Ľubomír JahnátekVážený pán minister, ako hodnotíte súčasný stav v slovenskom ťažobnom priemysle?
nezodpovedaná 19. 9. 2007Branislav Bačíkpodpredsedníčka vlády a ministerka práce, sociálnych vecí a rodiny SR Viera TomanováVážená pani ministerka, aké najdôležitejšie opatrenia obsahuje vami navrhovaná novela o sociálnom poistení?
1234

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.